Kamu Bankalarının Kredi Faizleri Yükseliyor! Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanı Yükseldi!

Kamu bankalarının konut finansmanları yükselmeye devam ederken bugün Ziraat Katılım Bankası da finansman oranlarını yükseltti.

Kamu Bankalarının Kredi Faizleri Yükseliyor! Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanı Yükseldi!

Kamu bankalarının konut finansmanları yükselmeye devam ederken bugün Ziraat Katılım Bankası da finansman oranlarını yükseltti.

Kamu bankaları kredi faiz oranları yükseldi. Dün Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kred ifaiz oranları yükselirken bugün de Ziraat Katılım Bankası kredi faiz oranları yükseldi. Ziraat Katılım Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Yükseldi! Ziraat Katılım Bankası konut finansman oranı 1.58 seviyesinden yüzde 1.70 seviyesine çekildi. Yapılan bu artışın ardından zaten oldukça yüksek olduğu için eleştirilen oranın bile üstüne çıkılmış oldu. 

Ziraat Katılım İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yükseldi Banka ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1.75 seviyesini kullanırken bu oranı da yüzde 1.90 olarak güncelledi. Kamu bankaları tarafından yapılan bu ani ve sert çıkış vatandaşı şaşkına çevirdi. Bankaların yapmış olduğu hamle sonrasında kredi çekmek isteyen kişiler de bankalara gitmekten vazgeçti. Kamu Bankaları Faiz Artışında Rekor Kırdı! En düşük kredi veren bankalar olarak sıralanan kamu bankaları tarafından yapılan bu sert düzeltme tepki çekerken 1.28 oranından direkt olarak yüzde 1.45 seviyesine çıkılması tepki çekti. Kamu bankaları seçim öncesi kredi faiz oranlarını düşürerek kredi çekmek isteyen kişileri sevindirmişti. Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Yükseldi! Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası seçimlerden önce konut kredisi faiz oranını yüzde 1.28 olarak revize etmiş ve en uygun konut kredisi veren banka olmuştu. Bu sabah yapılan güncelleme ile Vakıfbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.45 olarak revize edildi. Ziraat Bankası güncel konut kredisi faiz oranı yüzde 1.45 oldu! 

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları Yükseldi!Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank bahara özel sarı panjur konut kredisi kampanyası için sona erdirme kararı aldı. Sarı panjur konut kredisi bitti. Standart Vakıfbank konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1.45 olarak revize edildi. 

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranı Yükseldi! 

Kredi faiz oranlarında yaşanan değişimleri ve tüm gelişmeleri yakından takip etmek için uygulamalarımızı indirebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar (0)