Kamu Lojmanı Alacaklara Emlak Katılım Bankası'ndan 0.76 Oranla Finansman

Kamu kurumlarının satışa çıkardığı konutlar için müşteriler düşük kar payı oranıyla finansman kullanma imkanına sahipler. Emlak Katılım Bankası tarafından sağlanan bu finansman detayları için tüm aşamaları adım adım derledik.

Kamu Lojmanı Alacaklara Emlak Katılım Bankası'ndan 0.76 Oranla Finansman

Emlak Katılım Bankası müşterilerine özel oranlarla farklı finansmanlar sunmaya devam ediyor. 

Bankanın sunduğu imkanlardan birisi de lojman satışları için sağlanıyor. Emlak Katılım Bankası, konut satışı yapan kamu kurumlarının ilanları ile ev alan vatandaşlara çok özel oranlarla uzun vadeli finansman fırsatı sunuyor. 

EMLAK KATILIM BANKASI KAMU KONUT FİNANSMANI

Emlak Katılım Bankası kurumsal internet adresi üzerinden paylaştığı kampanya ile lojman finansmanı özelliklerini duyurdu. Emlak Katılım, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile imzaladığı protokol kapsamında, satışa sunulan yaklaşık 50 bin lojman için finansman desteği sağlayacak banka şu imkanları sağlıyor. 

* Emlak Katılım Bankası kamu konutu finansman oranı yüzde 0.76.

* Kamu kurumlarının satışlarından ev alacak olan vatandaşlar 120 ay vade ile ödemelerini yapabilecekler. 

* Banka müşterilerinden konut finansmanı kapsamında; finansman tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti masrafı alacak. 

Ödeme Planı

Emlak Katılım Bankası kamu konut finansmanı 100.000 TL örnek ödeme planı

BAŞVURU KANALLARI

Kamu kurumlarından konut alan vatandaşlar bu konutları için finansman kullanmak istediklerinde başvurularını Emlak Katılım Bankası şubelerine yapacaklar. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)