Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İsteyenlere, Kiracılara Şeker Finans'tan 30 Yıl Vadeli Kiraya Son Konut Kredisi Kampanyası!

Yükselen faiz oranlarına rağmen ev sahibi olmak isteyen kişilere Şeker Finans 360 ay vadeli konut kredisi kampanyası ile daha düşük faiz oranları ile ev sahibi olma imkanı sundu.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İsteyenlere, Kiracılara Şeker Finans'tan 30 Yıl Vadeli Kiraya Son Konut Kredisi Kampanyası!

Yükselen faiz oranlarına rağmen ev sahibi olmak isteyen kişilere Şeker Finans 360 ay vadeli konut kredisi kampanyası ile daha düşük faiz oranları ile ev sahibi olma imkanı sundu. Kiracılara özel konut kredisi kampanyası başlatan Şeker Finans kiraya son konut kredisi kampanyası ile 30 yıl vadeli konut kredisi desteği sağlayacağını açıkladı. Uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyenlere en uzun konut kredisi paketini sunan banka kira yerine kendi evinizin taksitlerini ödeyerek ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Kiracılara özel konut kredisi kampanyası hakkında merak edilen detaylar haberimizde..

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ve BDDK tarafından parasal sıkılaşma politikasına geçiş yapılması üzerine ne yazık ki bankaların kredi faiz oranları yeniden yükselişe geçti. Özellikle de konut kredisi faiz oranlarında son derece hızlı bir yükseliş yaşanırken ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Şeker Finans yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı. KİRACILARA ÖZEL KONUT KREDİSİ DESTEĞİ: KİRAYA SON KREDİ KAMPANYASI! Düzenlenen kampanya ile Şeker Finans kiracılara özel bir fırsat sunduğunu duyurdu. Kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen kiracılar için "Kiraya Son Veren Kampanya!" sloganı ile duyuru yapan Şeker Finans tam 30 sene vadeli yani 360 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı sunuyor. Kredi vadesi uzadığı için vatandaşın aylık taksit tutarı da düşerken banka kampanyasını "Türkiye’de en uzun vadeli konut kredisi seçeneği Şeker Finans’ta. 30 Yıla varan vade avantajı ile, kira öder gibi taksit ödeme fırsatını kullanarak siz de kiradan kurtulun, kendi evinizde rahat rahat oturun! İster 15 yıl, ister 20, isterseniz 30 yıl vade kullanın, hızlı şekilde evinize sahip olun" sözleri ile duyururken kredi vadesi alt sınırında bir sınırlama yapılmıyor. ŞEKER FİNANS KİRAYA SON VEREN KONUT KREDİSİ KAMPANYASI FAİZ ORANI KAÇ?Banka tarafından yapılan açıklamada konut kredisi faiz oranı yüzde 1.78 olarak revize edildi.Şu anda en uygun konut kredisi sıfır konutlar için yüzde 0.87 olarak uygulanırken Vakıfbank ikinci el sarı panjur konut kredisi paketinde ise 120 aya kadar olan kredi talepleri için yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi desteğ veriliyor. 180 ay vadeli kredi paketinde ise oran yüzde 1.05 seviyesine çekiliyor. Şeker Finans tarafından sunulan uzun vade seçeneği kiracılar için gerçekten büyük bir fırsat sunarken ne yazık ki kredi faiz oranları rakamlarının yüksek kalması bu avantajın kullanımını engelliyor. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak konut kredisi kullanan kişilerin 360 ay vadeli konut kredisi kullanmaları durumunda aylık taksit tutarları 1.580 liraya denk geliyor. Vatandaşlar bankadan konut kredisi faiz oranı rakamında indirim yapmasını beklerken indirim yapılması halinde kredi paketinin daha cazip hale gelebileceğini belirtiyorlar. Emlak365.com


Yorumlar (0)