Kış Öncesi Ev Eşyası Alacaklara 25 Bin TL Finansman! 2 Yıl Geri Ödemeli

Ev eşyası alacak olanlar için ihtiyaç kredisi sağlayan çok sayıda banka bulunuyor. Faizsiz bankacılık işlemleri ile ev eşyası ihtiyacını gidermek isteyenler için ise Albaraka Türk Katılım Bankası, bu alanda özel bir finansman sunuyor. 3 ayrı vade sürecine 3 ayrı kar payı uygulayan banka gelir durumuna göre ödeme planı hazırlıyor.

Kış Öncesi Ev Eşyası Alacaklara 25 Bin TL Finansman! 2 Yıl Geri Ödemeli

Kış ayları gelmeden evinde çeşitli ihtiyaçlarını gidermek ve eşyalarını yenilemek isteyenler için Albaraka Türk Katılım Bankası özel bir finansman sağlıyor. 

EŞYA FİNANSMANI HANGİ ÜRÜNLERDE GEÇERLİ?

Ev eşyası alacak olan vatandaşlar için bankalar genellikle ihtiyaç kredisi sunarlar. Bu alanda özel bir kredi sağlayan bankalar ise sosyal hayatı destekleme kampanyası kapsamında devlet bankaları. Kamu katılım bankaları da sosyal hayatı destekleme finansmanı ile bu kapsamda finansman sağlıyorlar. 

Bu bankaların dışında Albaraka Türk Katılım Bankası da doğrudan 'Eşya Finansmanı' imkanı sunuyor. 

Bankanın sunduğu bu ev eşyası finansmanında müşteriler evlerine alacakları her eşya için 3 yıl vadeli finansman kullanabilirler. Finansman kullanım alanları genel hatlarıyla Beyaz eşya, tv, projeksiyon cihazı, mobilya, ev tekstili (halı, perde), ofis gereçleri, aydınlatma ve ev aksesuarları ile diğer alanlarda kullanılanır. 

FİNANSMAN ÖZELLİKLERİ

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sağlanan eşya finansmanında 36 ay vade imkanı sunuluyor. Bunun dışında banka müşterilerine her vade süreci için ayrı bir kar payı olanağı sunuyor. 

25 BİN TL İÇİN ÖDEME PLANI

Ev eşyası finansmanı kar payı oranlarını kullanarak 2 yıl ödemeli 25.000 TL finansman kullanılması durumunda müşterilerin aylık ödeme planları aşağıda yer alan tabloda ki gibi olacak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ev eşyası alacak olan müşteriler finansman başvuruları için Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerine başvurularını yapabilirler. 

Emlak365.com