Kolay Konut Kredisi İmkanı! Yapı Kredi Bankası'ndan 120 Ay Vadeli Uygun Faizli Konut Kredisi Fırsatı!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlara Yapı Kredi bankası tarafından finansman desteği verilmeye devam ediliyor. Yapı Kredi Bankası son güncellenen faiz oranlarıyla müşterilerinin ev sahibi olmalarını aracılık yapıyor. Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde kaçtır?

Kolay Konut Kredisi İmkanı! Yapı Kredi Bankası'ndan 120 Ay Vadeli Uygun Faizli Konut Kredisi Fırsatı!

Türkiye'de emlak sektörü büyük bir ivme kaydederken son dönemlerde bankaların konut kredisi ürünlerinde faiz arttırımı yapması üzerine vatandaşlar çok daha detaylı araştırma yaparak kredi kullanmaya başladılar. En uygun konut kredisini kullanmak için tüm bankaların şartlarını araştıran vatandaşlar kendilerine en cazip imkanları sunan bankalardan konut kredisi kullanıyorlar.

120 AY VADELİ KONUT KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası da müşterilerine konut kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Yeni bir ev sahibi olmak isteyen Yapı Kredi bankası müşterileri 120 aya kadar vade seçeneği ile kredilerini kullanabiliyorlar.

KOLAY KONUT KREDİSİ İMKANI

Güncellenen konut kredisi faiz oranı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yapı Kredi Bankası son günlerde ciddi bir talep almaya başladı. Aylık yüzde 1,20 faiz oranıyla konut kredisi veren Yapı Kredi Bankası kredi verilme sürecinde çeşitli kolaylıklar sağlaması ile de avantajlı duruma geçti.

YAPI KREDİ BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Yapı Kredi Bankası'ndan 120 ay vade imkanıyla ve aylık yüzde 1,20 faizle 100.000 TL konut kredisi kullanan müşteriler ayda 1.576 TL ödeme yapıyorlar. Aynı şartlarda 60 ay vadeli kredide ise aynı ödeme 2.347 TL oluyor.

Emlak365.com