Konut Kredisi Kampanyası: 120 Ay Vade ile 150 Bin TL için En Ucuz Aylık Taksit Ödeme Listesi

Konut kredisinde en ucuz taksit imkanıyla sunulan konut kredisi kampanyalarını tek tek haberimizde derledik.

Konut Kredisi Kampanyası: 120 Ay Vade ile 150 Bin TL için En Ucuz Aylık Taksit Ödeme Listesi

Konut kredisinde en ucuz taksit imkanıyla sunulan konut kredisi kampanyalarını tek tek haberimizde derledik. İşte kamu bankaları ile özel bankaların sundukları konut kredisi kampanyaları ve aylık taksit ödeme detayları.

Konut kredisi faiz oranları vatandaşlar tarafından talep edilen oranlara indi. Ekonomi alanında atılan adımlar sonrası gerçekleşen konut kredisi faiz indirimleri sonrası ise ev satışları arttı. Konut piyasasının yeninden canlanması ile birlikte hem bankaların farklı konut kredisi kampanyaları başladı hemde konut satışlarında farklı fırsatlar sunulmaya başlandı. Piyasalarda yaşanan gelişmeler sektör için umut verirken ev almak isteyen vatandaşların en önemli başlık konut kredisi.KONUT KREDİSİ KAMPANYALARINDA EN UCUZ TAKSİT ÖDEMESİKamu bankaları tarafından konut kredisi faiz oranlarının yüzde 0.99 oranına sabitlenmesi ve diğer özel bankalarında bu orana yaklaşmaları rakabetin artmasına neden oldu. Bu kapsamda bizlerde Emlak365.com ailesi olarak konut kredisinde oluşan son durumu ve eşit vadede en ucuz taksit ödeme detaylarını derledik. 

120 Ay Vade ile 150 Bin TL için En Ucuz Aylık Taksit Ödeme ListesiZiraat Bankası Konut Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yüzde 0.99 - Aylık Taksit Ödemesi 2 bin 141 TLVakıfbank Konut Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yüzde 0.99 - Aylık Taksit Ödemesi 2 bin 141 TLHalkbank Konut Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yüzde 0.99 - Aylık Taksit Ödemesi 2 bin 141 TLAkbank Konut Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yüzde 1.17 - Aylık Taksit Ödemesi 2 bin 332 TLİş Bankası Konut Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yüzde 1,17 - Aylık Taksit Ödemesi 2 bin 332 TLYapı Kredi Bankası Konut Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yüzde 1,17 - Aylık Taksit Ödemesi 2 bin 332 TLICBC Bank Konut Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yüzde 1,29 - Aylık Taksit Ödemesi 2 bin 463 TLAlternatif Konut Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yüzde 1,30 - Aylık Taksit Ödemesi 2 bin 475 TLFibabanka Konut Kredisi Kampanyası: Faiz Oranı Yüzde 1,39 - Aylık Taksit Ödemesi 2 bin 691 TLKonut Kredisi Kampanyalarında ayrıca bankaların projelere özel sundukları imkanlarda bulunuyor. Çoğu banka anlaşmalı olduğu projelere yüzde 0.79 faiz oranıyla konut kredisi imkanı sağlıyor. Bu projelerde ise çekilen kredi tutarına göre çeşitli tutarlarda aylık taksit ödemesi yapılıyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)