Konut Kredisinde 2021 İçin En Avantajlı Kampanya Yapı Kredi Bankası'ndan Geldi!

Yapı Kredi Bankası hem kendi müşterilerine hem de başka bankların müşterilerine aynı koşullar üzerinden kampanyalı konut kredisi sunacağını bildirdi.

Konut Kredisinde 2021 İçin En Avantajlı Kampanya Yapı Kredi Bankası'ndan Geldi!
Yapı Kredi Bankası hem kendi müşterilerine hem de başka bankların müşterilerine aynı koşullar üzerinden kampanyalı konut kredisi sunacağını bildirdi. Bu kapsamda vatandaşlar 100 bin TL değerindeki kampanyalı konut kredisini % 1,39 faiz oranı ve 10 yıllık yani 120 aylık uzun vade üzerinden kullanacaklar. İsteyenler vade süresini düşürebilecekken maksimum vade ise 120 ay olarak tanımlanıyor.

YapıKredi Kampanyalı Konut Kredisi Özellikleri

Yapı kredi bankası %1,39 faizli ve 120 ay vadeli kampanyalı konut kredisinin aylık ödeme planı taksitlerini ise 1.718 TL olarak açıkladı. Bu kapsamda günümüz koşullarında minimum 1.500 TL olarak şekillenen ev kiralarına en yakın aylık ödeme taksitleri üzerinden 100 bin TL kredi vatandaşlara verilecek.

Başvuru için ise belirli şartlar banka tarafından açıklandı. Hangi bankanın müşterisi olunduğu fark etmeksizin 1500 puanlık kredi notuna ve üstüne sahip olan, aylık sabit bir kazancı olan kişiler bu kampanyalı krediden yararlanacaklar. Aynı zamanda başvuru yapacak kişilerin direk olarak şubeden müracaat bulunmaları gerektiği ve 18 yaşını doldurmuş, TC vatandaşlarının bu kampanyalı konut kredisinden yararlanabilecekleri ifade edildi.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Krediye başvuru yapmak isteyenler alınacak evin tapu fotokopisi, maaş bordrosu ve ya gelir belgesi, ikamet belgesi, TC kimlik kartı ve isme düzenlenmiş bir adet telefon, elektrik faturası ile kendilerine en yakın YapıKredi şubesine gidecekler.

Şubelerde görevli olan kredi departmanı müşteri temsilcilerine bu evrakların tesliminin yapılması ardından ‘’ kampanyalı konut kredisi başvuru talep formu’’ kimlik ve iletişim bilgileri ile doldurularak başvuru tamamlanıyor. Formun imzalanması ve teslimi ardından onay sürecine giriş yapılacak.

Bankanın verdiği şartlara uygunluk sağlayanlar ise Yapıkredi’nin kişi için açacağı banka hesabına kredi limitlerini aynı gün teslim alacaklar. Bu avantajlı koşulları sunan banka 120 ay vadede 1.718 TL2lik ödeme planı taksitlerini talep edecek.
Yorumlar (0)