Konut Kredisinde Düşük Faizin Adresi Vakıfbank 3.330 TL Taksitle 200 Bin TL Konut Kredisi Veriyor!

Türkiye'de yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar bankaların konut kredisi şartlarını araştırıyorlar. Son dönemlerin en uygun faizli konut kredisi kampanyasını ise Vakıfbank düzenliyor. Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası'nın şartları nelerdir?

Konut Kredisinde Düşük Faizin Adresi Vakıfbank 3.330 TL Taksitle 200 Bin TL Konut Kredisi Veriyor!

Türkiye'de konut satın almak isteyen vatandaşlar finansman desteklerini nasıl elde edebileceklerine dair araştırma yapmaya devam ediyorlar. Yeni bir konut satın almak için şartlarını zorlayarak birikimlerini bir araya toplayan vatandaşlar eksik kalan kısımları ise konut kredisi kullanarak kapatıyorlar. Ancak bu konuda vatandaşlar en uygun imkanlara sahip olan konut kredisi kampanyasını öğrenmek istiyorlar.

Türkiye'de konut satın almak için oldukça ciddi bir maliyetin altına girilmesi gerekiyor. Genellikle de konutun satış ücretinin tamamının peşin olarak ödenerek konut alımları pek tercih edilmiyor. Bu nedenle de konut kredisi kullanmak mecburiyet haline geliyor. Ancak yine de vatandaşlar çok ciddi miktarlara ulaşabilen konut kredilerinden uygun faiz arayışlarını sürdürüyorlar. Bu konuda da kamu bankalarını diğer bankalara tercih etme alışkanlığı devreye giriyor.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Kamu bankalarının güncel konut kredisi kampanyaları arasında en uygun faizli konut kredisi kampanyasını Vakıfbank düzenliyor. Vakıfbank Sarı panjur Konut Kredisi Kampanyası ile müşteriler bankacılık piyasasının şu anda en düşük konut kredisi faiz oranı ile finansman desteği alabiliyorlar. Vakıfbank müşterileri konut kredisi kullandıklarında aylık yüzde 1,32 oranında faiz ile karşılaşıyorlar. Bu oranın altında şu anda hiçbir banka konut kredisi vermiyor. Ayrıca esnek ödeme imkanları sunulması da bu kredi kampanyasını daha tercih edilebilir yapıyor.

VAKIFBANK 200 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA!

Vakıfbank'tan 200 Bin TL konut kredisi kullanmak için başvuru yapan vatandaşlara banka tarafından aylık yüzde 1,32 faiz uygulanıyor. 120 ay vadeli 200 Bin TL konut kredisi çeken vatandaşlar bankaya aylık olarak 3.330 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu imkandan yararlanan müşteriler 120 aylık vade sonunda toplamda 399.641 TL kredi geri ödemesi yapmış oluyorlar.

Bu kredi için müşterilerden talep edilen tahmini kredi tahsis ücreti ise 1.000 TL olarak açıklandı. Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası yıllık maliyeti ise yüzde 17,37 olarak açıklandı. Ayrıca ekspertiz ücreti olarak da müşteriler tahmnini olarak 1.100 TL ödüyorlar.

SMS İLE KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU FIRSATI

Vakıfbank tarafından verilen bilgilere göre konut kredisi başvuruları SMS ile yapılabiliyor. Cep telefonlarının mesaj bölümüne aralarında birer boşluk bırakıp sırasıyla KONUT, TC Kimlik No, Aylık Gelir yazarak 5724'e SMS gönderen vatandaşlar bu şekilde konut kredisi başvuru işlemlerini başlatabiliyorlar.

Yorumlar (0)