Konut Kredisinde Faiz İndirimi! Yapı Kredi'den Avantajlı Mortgage

Yapı Kredi Bankası Şubat 2021 döneminde müşterilerine düşük faizli konut kredisi sağlayacağını duyurdu.

Konut Kredisinde Faiz İndirimi! Yapı Kredi'den Avantajlı Mortgage

Yapı Kredi Bankası Şubat 2021 döneminde müşterilerine düşük faizli konut kredisi sağlayacağını duyurdu. Banka konut kredisinde aylık faiz oranlarını yüzde 1.40 bandının altına çekti. Yapı Kredi'nin ev alımlarında sağladığı oranlar ve mortgage özellikleri.

Şubat 2021 döneminde en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 1.36'dan başlıyor. Kredi puanının çok yüksek olması durumunda sağlanan bu faiz oranın dışında en düşük oran yüzde 1.39 olarak uygulanuyor. Konut kredisinde faiz indirimine giden Yapı Kredi Bankası'da müşterilerine bundan sonraki dönemlerde yüzde 1.39 faiz oranıyla konut kredisi verecek. Bankanın morgtage özellilkleri ve uzun vadeli ödeme avantajları haberimizde. YAPI KREDİ BANKASI'NDAN DÜŞÜK MALİYETLİ KONUT KREDİSİYapı kredi Bankası tarafından ilan edilen yüzde 1.39 faiz oranı tüm vade seçenekleri için geçerli. Müşteriler ister kısa isterlerse de uzun vadeli ödeme planı belirlesinler uygulanacak faiz oranı aynı kalacak. Bankanın sağladığı bir ek özellik ise kredi limti alanında. Eğer müşteriler enerji kimlik belgesi olan bir binadan konut alacaklarsa kredi kullanım limiti, alınacak evin ekspertiz değerinin yüzde 90'ı kadar olacak. Ancak alınacak konutun enerji kimlik belgesi yok ise kullanılabilecek kredi limiti en fazla yüzde 80 olacak.MALİYET TABLOSUYapı Kredi Mortgage ile kredi kullanacak ve ev alacak olanlar için 60 ay ve 120 ay vadeli ödeme planları.

ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİNİ KENDİNİZ BELİRLEYİNKonut kredisi ile ev alacaklar için geri ödemelerde Yapı Kredi Bankası müşterilere özel bir fırsat sağlıyor. Müşteriler kredi geri ödemelerini belirledikleri dönem ve tutarlarda yapabilecekler. Bunun dışında banka müşterilerine ara ödeme yapıp kalan taksitlerin tutarını azaltma imkanı da sağlıyor. Eline toplu para geçenler için "Dilerseniz kredinizin kalan ödemesini belirlenen zamandan önce ödeyebilir ve kredinizi kapatabilirsiniz." açıklamasında bulundu. Emlak365.com

Yorumlar (0)