Konut Satın Almak İsteyenlere Yapı Kredi Bankası'ndan 120 Ay Vadeli, Düşük Faizli Konut Kredisi!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar en uygun finansman desteğini nereden alabileceklerine yönelik araştırmalarına devam ediyorlar.

Konut Satın Almak İsteyenlere Yapı Kredi Bankası'ndan 120 Ay Vadeli, Düşük Faizli Konut Kredisi!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar en uygun finansman desteğini nereden alabileceklerine yönelik araştırmalarına devam ediyorlar. Kredi faizlerinin yükselmeye başlamasının ardından konut kredilerinde hesaplar baştan yapılmaya başlandı. Son günlerde vatandaşlar en uygun konut kredisi alabildikleri bankalar arasında Yapı Kredi bankası da bulunuyor. Yapı kredi Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde kaçtır?

Türkiye'de konut satın almak isteyen vatandaşlar bunu bankalardan kullandıkları konut kredileri ile gerçekleştiriyorlar. Uzun vadeli konut kredileri ile kira öder gibi ev sahibi olan vatandaşlar artan kredi faizlerinin ardından uygun kredi koşullarını daha geniş şekilde araştırmaya başladılar.YAPI KREDİ BANKASI KONUT KREDİSİ ŞARTLARI!Uygun faizli konut kredisi kampabyası yapan bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası kampanya detaylarını kamuoyuna açıkladı. Buna göre konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 120 aya kadar vade seçeneği ile finansman desteği veriliyor. Bu krediden yararlanmak isteyen vatandaşların kredi vadesi sonundaki azami yaşlarının 70 olması gerekiyor. Daha yüksek yaştaki müşteriler bu kampanyadan yararlandırılmıyorlar.ARA ÖDEME İLE KREDİ TAKSİTLERİNİ DÜŞÜRME İMKANIYapı Kredi Bankası konut kredisi kampanyası kapsamında müşteriler vade süresince ara ödeme gerçekleştirerek kredi taksitlerini düşürme imkanına da sahip oluyorlar. Ayrıca bu kampanya kapsamında iki kişi ortak konut kredisi kullanarak ev sahibi olabiliyorlar.YAPI KREDİ KONUT KREDİSİ HESAPLAMAKonut kredisi kullanmak için Yapı kredi Bankası'nı tercih eden müşterilere 120 ay vadeli kredilerde aylık yüzde 1,23 kredi faizi uygulanıyor. 120 aylık vadeyle 200.000 TL konut kredisi kullanan müşteriler her ay 3.197 TL kredi faizi ödüyorlar. Müşterilerin vade sonunda bankaya ödedikleri toplam tutar ise 383.683 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)