Kredi Borç Transferi Başvurusu Rekor Kırdı, Kamu Bankaları Yapılandırma İçin Köşeye Sıkıştı!

Yüksek faizle kredi çekenler için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından kredi yapılandırma ekranını hala açmazken kredi borç transferi başvurusu rekor kırında kamu bankaları köşeye sıkıştı.

Kredi Borç Transferi Başvurusu Rekor Kırdı, Kamu Bankaları Yapılandırma İçin Köşeye Sıkıştı!

Yüksek faizle kredi çekenler için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından kredi yapılandırma ekranını hala açmazken kredi borç transferi başvurusu rekor kırında kamu bankaları köşeye sıkıştı. Kredi yapılandırma ekranı her an açılabilir haberleri gelmeye başladı!

Aralarında ING Bank, Yapı Kredi Bankası, Akbank ve Garanti Bankası gibi özel bankaların pek çoğu yüksek faizle kredi çeken müşterileri için kredi yapılandırma başvurularını almaya başladı. Ancak Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank gibi kamu bankaları tarafından ne yazık ki beklenen haber bir türlü gelmedi. Kamu bankaları ısrarla yapılandırma yapmıyor. Kamu Bankaları Konut Kredi YapılandırmaYapacak Mı?Kesin olarak gelen bir bilgi bulunmamakla beraber finans kulislerinde konuşulan yeni iddiaya göre kamu bankaları son haftada yoğun bir şekilde borç transferi için başvuru almaya başladı. Birbiri ardına müşteri kaybetmeye başlayan kamu bankaları durumdan rahatsız olunca bazı müşterilerine beklemeleri yönünden tavsiyede bulunmaya başlandı. Konut kredisi borç transferi için bankaya başvuruda bulunan kişilerden özellikle de borcunda hiç aksama yaşamayan ve düzenli ödeme yapan kişiler için erteleme talebi olduğu iddia ediliyor. Kamu bankaları tarafından 0.99 faiz oranı ile değil ama konut kredisi borç transferi için ödenecek masrafları da dikkate alarak belirleyecekleri yeni bir oran ile yapılandırma ekranı açacağı söyleniyor. Konu hakkında ki gelişmeleri emlak365.com yakından takip ediyor olacağız. Sitemizi takip ederek gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz. İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)