Kredi Çekerek Ev Almak İsteyenler İçin Bankaların Kasım 2020 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi! En Uygun Kredi Hangi Bankada?

Ev sahibi olmak isteyen kişiler bankaların konut kredi faiz oranlarını takip etmeye devam ederken ne yazık ki hızlı yükseliş devam ediyor.

Kredi Çekerek Ev Almak İsteyenler İçin Bankaların Kasım 2020 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi! En Uygun Kredi Hangi Bankada?

Ev sahibi olmak isteyen kişiler bankaların konut kredi faiz oranlarını takip etmeye devam ederken ne yazık ki hızlı yükseliş devam ediyor. Kamu bankaları ve özel bankalar ne yazık ki süreçte birbiri ardına faiz artışı kararı alırken ucuz ev kredisi dönemi resmen sona erdi. Peki, sıfır ve ikinci el konut kredisi çekmek isteyenler için en uygun konut kredisi veren banka hangisi, konut kredisi faiz oranları düşer mi, ne zaman düşer, bu oranlarla konut kredisi çekerek ev satın almak mantıklı mı?

Hem sıfır hem de ikinci el konut kredisi çekerek ev satın almak isteyenler için faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ediyor. Yaşanan yükselişin ardından ne yazık ki artık ekonomistler özellikle de ikinci el konut kredisi paketinde pskikolojik eşik olarak kabul edilen yüzde 1 seviyesinin aşılması nedeni ile kredi çekerek ev satın alınmasını önermiyor. TÜM BANKALARIN 7 KASIM 2020 TARİHLİ GÜNCEL KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI LİSTESİ Vakıf Katılım Bankası konut finansmanı oranı yüzde 1.25Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.25 (Sıfır konutlar için yüzde 1.09 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir) Halkbank hesaplı evim konut kredisi faiz oranı yüzde 1.25 (Sıfır konutlar için yüzde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir) Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi faiz oranı yüzde 1.25 (Sıfır konutlar için yüzde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir) Ziraat Katılım Bankası konut finansmanı oranı yüzde 1.25Akbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.30ICBC Bank kampanyalı yeni evim konut kredisi faiz oranı yüzde 1.30İş Bankası ev kredisi hayat sigortalı faiz oranı yüzde 1.35

TEB konut kredisi faiz oranı yüzde 1.42Türkiye Finans Katılım Bankası konut finansmanı oranı yüzde 1.43Denizbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.43Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.43Kuveyt Türk Katılım Bankası konut finasmanı kampanyası oranı yüzde 1.43QNB Finansbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.44ING Bank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.44Fibabanka emlak365.com konut kredisi faiz oranı yüzde 1.45Anadolubank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.45Alternatif Bank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.45Albaraka Türk konut finansmanı oranı yüzde 1.45Emlak Katılım Bankası yeni konut finansmanı oranı yüzde 1.45Odeabank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.48Garanti Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.49Burgan Bank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.70Şekerbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.79HSBC Bank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.90Bankaların güncel faiz oranlarını takip etmek için;Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZBANKALARIN KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI NE ZAMAN DÜŞER, KREDİ FAİZLERİ DÜŞECEK Mİ, YÜKSELECEK Mİ?Yakın bir tarihte mevcut koşullar nedeni ile faiz indirimi beklenmiyor. Özellikle de enflasyon ve dolar kurunda yaşanan hızlı yükseliş sona ermeden faiz indirimi beklenmezken ekonomistler bu iki etkenin 2021 yılının birinci çeyreği itibari ile kontrol altına alınabilmesi halinde en erken Mayıs ve Haziran ayı PPK toplantısı ile Merkez Bankası tarafndan faiz indirimi yapılabileceğini belirtiyorlar. Emlak365.com 


Yorumlar (0)