Kuveyt Türk 60 Ay Vadeli Konut Kredisinin Faiz Oranını Düşürdü

Kuveyt Türk konut kredisinin faiz oranını düşürdü.

Kuveyt Türk 60 Ay Vadeli Konut Kredisinin Faiz Oranını Düşürdü

Kuveyt Türk konut kredisinin faiz oranını düşürdü. Banka tarafından konut alacak vatandaşlara sağlanan konut kredisinin detayları ve güncel faiz oranlarını sizlere aktarıyoruz.

Bankaların konut kredisi faizleri henüz istenilen oranlarda olmazken Kuveyt Türk Bankası konut kredisi faiz oranında indirim yaptı. 60 aya kadar alınabilecek olan konut kredisini 1.89 faiz oranıyla sunan banka 60 üzere vadede ise faiz oranını yüzde 1.94 olarak alıyor. Peki 100 bin TL konut kredisi 60 ay vade ile Kuveyt Türk Bankası'ndan geri nasıl ödenir? İşte o detaylar,KUVEYT TÜRK BANKASI KONUT KREDİSİKuveyt Türk Bankası'nın internet sitesi üzerinde yer alan bilgilere göre, bankadan 60 vade ile 100 bin TL konut kredisi alan bir müşteri geri ödemelerini aşağıda yer alan şekilde ve tutarda yapar. Banka 100 bin TL konut kredisini yüzde 1.89 faiz oranıyla sağlıyor. Aylık 2 bin 800 TL olarak 60 ay boyunca ödenen konut kredisi 168 bin 42 TL olarak geri ödeniyor. Banka konut kredisi kullanan müşterilerinden ayrıca 225 TL İpotek Tesis Beledi, 790 TL Ekspertiz ücreti ve 500 TL finansman tahsis ücreti alıyor. 

Kuveyt Türk Bankasının sağladığı bu imkanı ayrıca İNG Bank'ta müşterilerine sağlıyor. En düşük faiz oranıyla konut kredisi veren bankalardan olan ING Bank 1.89 faiz oranıyla konut kredisi imkanı sunuyor. İNG Bank ve diğer bankaların 5 Aralık güncel konut kredisi faizlerini görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bankaların Kredi Faiz Oranları Güncellendi! 5 Aralık Tarihli Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları ListesiAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZ
İOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"
Yorumlar (0)