Mart 2021'de 0.79 Faizle Konut Kredisi! 120 Ay Vadeli Ev Kampanyası

Bankaların özel olarak uygulamaya koydukları konut kredisi paketleri bulunuyor. Bu paketlerden bir tanesi de Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından duyuruldu. Banka müşterilerine 120 ay vade ve 0.69 ve 0.79 oranla konut finansmanı sağlayacağını ilan etti.

Mart 2021'de 0.79 Faizle Konut Kredisi! 120 Ay Vadeli Ev Kampanyası
Mart 2021 döneminin en uygun konut kredisi, konut finansmanı kampanyasında oranlar yüzde 0.69 ve yüzde 0.79. Özel olarak ilan edilen bu kampanya ile ev almak isteyenlere sunulan fırsatlar ile ev alma niyetinde olanların neler yapması gerektiğini aktarıyoruz.

0.79 ORANLAR KONUT FİNANSMANI TÜRKİYE FİNANS'TAN

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine 2021 Mart döneminde çok düşük maliyet oranları ile konut finansmanı sağlıyor. Halen uygulamada olan tüm kampanyalar arasında en düşük orana sahip olan bu fırsat ile müşteriler aşağıda yer alan vade ve oranlarla finansman kullanabilecekler.

* 60 ay vadeye kadar olan konut finansmanı kullanımlarında kar payı oranı yüzde 0.69 olarak uygulanacak.

* 120 ay vadeli konut finansmanı için Türkiye Finans Katılım bankası yüzde 0.79 kar payı uygulayacak.

120 Ay Vadeli 100.000 TL İÇİN ÖDEME PLANI BU ORANLAR HANGİ KONUTLAR İÇİN GEÇERLİ?

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilan edilen 60 ay vadeli yüzde 0.69 kar payı oranlı konut finansmanı ile 120 ay vadeli yüzde 0.79 kar payı oranlı konut finansmanı sadece banka gayrimenkulleri alımlarına geçerli. Ev alma hayali kuranlar bankanın kendi sitesinden ilan ettiği konut satışlarına başvuruda bulunmaları ve almaları durumunda banka uygun kar payı oranları ile konut finansmanı sağlayacağını ilan etti.

Kampanyalı konut finansmanı olarak ilan edilen bu kar payı oranları, sadece bankanın Türkiye geneli çok sayıda şehirde neredeyse tüm illerde yer alan konutları için geçerli. Bankanın satış listesinde yer alan konutlardan almak isteyenler satış aşamasında finansman talebinde bulunup onay çıkması durumunda düşük kar payı oranlarından faydalanabilirler.

BANKA GAYRİMENKULLERİ NASIL ALINIR?

Türkiye Finans Katılım Bankası kendisine ait olan banka gayrimenkullerini hem resmi sitesinden hemde iş ortaklarının web sitesi üzerinden ilan ediyor. Bankanın duyurularında çok sayıda şehirde farklı özelliklerde konut satışları yapılacağı duyuruldu.Bankanın satış listesinde yer alan konutlar olan genel olarak 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Ancak bu tip dairelerin dışına 1+1, 4+1, bahçeli ev, müstakil ev satışları da yapılıyor. Vatandaşlar bankanın resmi sitesinden yada aşağıda yer alan iş ortakları üzerinden konut satış duyurularına ulaşabilirler.

Konut satışlarında kendilerine uygun daire bulanlar ise başvuruların banka şubelerinden yada bankanın internet bankacılığı hizmetlerinden tamamlayabilirler. Başvuru sonrası konut alma hakkı elde edenler 0.69 ve 0.79 kar payı oranıyla konut finansmanı kullanabilecekler.
Yorumlar (0)