Mortgage ile Ev Sahibi Olmak! 25 Yıl Vadeli 100 Bin TL Konut Kredisi

Denizbnak müşterilerinin konut kredisi ihtiyaçlarını çok uzun vadeli fırsatlarla sağlıyor. Mortgage kredileri kapsamında banka müşterilerine 300 ay vadeli kredi olanağı sunuyor.

Mortgage ile Ev Sahibi Olmak! 25 Yıl Vadeli 100 Bin TL Konut Kredisi
Denizbank müşterilerinin konut kredisi ihtiyaçlarını çok uzun vadeli fırsatlarla sağlıyor. Mortgage kredileri kapsamında banka müşterilerine 300 ay vadeli kredi olanağı sunuyor.

Emlak365.com - Denizbank kredi kampanyaları arasında konut kredisi, mortgage kredisi bulunuyor. Bankanın sağladığı bu kredi paketini öne çıkaran nokta uzun vadeli ödeme planı sunması. Kamu ve özel bankalar ile çok sayıda katılım bankası müşterilerinin ev alımlarına en fazla 120 ay vadeli krediler ile aracılık ediyorlar. Ancak Denizbank'ın kampanyasında bu süre daha uzun.

300 AY - 25 YIL VADE İLE KONUT KREDİSİ

Denizbank'ın müşterilerine sunduğu konut kredisi kampanyasında sunulan kredi faiz oranları dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Aralık 2020 döneminde politika faizlerinin yüksek olması kapsamında konut kredisi faiz oranlarını artıran Denizbank yüzde 1.58 faiz oranı sunuyor. Müşteriler ister 60 ay vadeli ister 120 ay vadeli isterlerse de 300 ay vadeli mortgage konut kredisi kullansınlar vade farkı ödemeden yüzde 1.58 faizle kredilerini kullanabilecekler.

Denizbank'ın sağladığı konut kredisi ile ev almak isteyen müşterilere ise alacakları evin değerinin yüzde 80'ine kadar kredi imkanı sağlanıyor. Bankanın ekspertiz raporunda yer alan evin değeri üzerinde sağlanan kredi limitinin belirlenmesinde ayrıca müşterilerin kredi risk puanları ve aylık gelir tutarları da etkili oluyor.

100.000 BİN TL KREDİ ÖDEME PLANI

Denizbank'ın sunduğu kredi kampanyasıyla 100 bin TL kredi kullanacak olan bir müşteri kredi ödemelerini aşağiıda yer alan ödeme planına göre yapacaklar. Bu kredi ödeme planı bankanın faiz oranlarını değiştirmesiyle değişebilir. Ayrıca hesaplama güncel faiz oranları üzerinden yapılmıştır.

Denizbank 300 ay 25 yıl vadeli mortgage kredi başvurularını sadece banka şubeleri üzerinden alıyor. Detaylı bilgi müşteri hizmetlerinden ve bankanın internet sitesinden üzerinden öğrenilebilir.
Yorumlar (0)