KONUT KREDİSİ

Nakit İhtiyaçlara, Ev Araba Alacaklara, Emekli Olacaklara Halkbank’tan 11 Kredi Kampanyası

Halkbank müşterilerinin farklı ihtiyaçları için 11 farklı kredi kampanyası sunuyor. Ev alacaklar, araba alacaklar, nakit ihtiyacı olanlar, emekli olacaklar ve diğer ihtiyaçlar bankanın sağladığı kredi kampanyalarını tek tek derledik.

Türkiye’nin en köklü ve en çok tercih edilen bankalarından birisi olan Halkbank, şubat ayının son günlerine 11 kredi kampanyası ile giriyor. Müşterilerinin çok sayıda alanda oluşan taleplerine farklı kampanyalar ile aracılık eden Halkbank’ın tüm bu kampanyalarını tek tek derledik.

HALKBANK’IN ŞUBAT SONUNDA DEVAM EDEN 11 KREDİ KAMPANYASI

Halkbank tarafından sağlanan kredi kampanyalarıyla müşteriler 100 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bunun yanında banka müşterilerinin ev alımlarında çok özel oranlarla aracılık ediyor. Araba alacaklar veya emekli olacaklar için de kredi sağlayan bankanın 11 kredi kampanyasını ayrı ayrı ele alıyoruz.

Bağkur Emeklilik Kredisi 

SGK ile imzalanan kredi anlaşması kapsamında Halkbank müşterilerine emeklilik kredisi sağlayacak. Emekli olmak için prim eksiği olanların kullanabileceği kredide uygun faiz ve 36 ay vadeli ödeme planı sunuluyor. SGK Emeklilik Kredisi için vatandaşlar öncelikle SGK’dan emekli olabileceklerine ilişkin bir yazı alacaklar. Bu evrak ile birlikte Halkbank şubesine gidilerek kredi başvuruları yapılacak.

Eczacı İhtiyaç Kredisi

Eczacılar ve Eczanelere bağlı çalışan müşterilerin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,71’den başlayan faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredidir.

Enflasyona Bağlı Konut Kredisi

Enflasyon oranlarına bağlı olarak aylık faiz oranı belirlenen konut kredisi paketidir. Enflasyon oranlarının düşük olduğu dönemlerde çok önemli avantajlar sağlanabilen kredi faiz oranı, enflasyon oranlarının yükselmesiyle daha yüksek seviyelerde olur.

Hesaplı Evim Konut Kredisi 

3 ay ödeme erteleme, esnek ödeme seçenekleri, 120 ay vade olanaklarının yer aldığı konut kredisi paketidir. Hesaplı evim konut kredisinde müşteriler yüzde 1.42 faiz oranı uygulanır. Müşteriler alacakları evin yüzde 90’ına kadar kredi kullanabilirler.

Maaşını Halkbank’tan Alanlar için İhtiyaç Kredisi

Halkbank maaşını Halkbank bünyesinden alan özel sektör çalışanları, kamu personelleri için aynı faiz oranıyla kredi olanağı sağlar. Maaş müşterilerine özel ödeme planları hazırlayan Halkbank faiz oranlarında da avantaj sağlar. Başvurular 100 bin TL’ye kadar yapılabilir.

Emekli İhtiyaç Kredileri

Emeklilere mutlu ve mini emekli kredisi sunulur. İki kredi için faiz oranı aynı olup limitler farklıdır. Mini emekli kredisi hızlı ve acil ihtiyaçlar için olup 5000 TL’ye kadar kullanılır. Mutlu emekli ihtiyaç kredisinde sunulan limit ise 100 bin TL’ye ulaşır.

Vefa İhtiyaç ve Vefa Konut Kredileri

Şehit yakınları ve gazi vatandaşlar için sağlanır. İhtiyaç kredisinde sağlanan en üst limit 100 bin TL olurken konut kredisinde şehit yakınları ve gazi vatandaşlar için ayrı olanaklar sunulur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir