Nisan Kampanyalarla Birlikte Geldi! Peş Peşe Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Atağı

Bankaların konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranları Nisan ayı öncesinde yenilendi. Bankalar Nisan ayında sunacakları yeni kampanyaları, düşük faiz olanaklarını ve ek seçenekleri açıkladılar. Emlak365 olarak tüm bankaların konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faizlerini araştırdık.

Nisan Kampanyalarla Birlikte Geldi! Peş Peşe Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Atağı
Nisan 2021 döneminde bankaların tüm kredi kampanyaları değişiyor. Bu dönemde müşterilerin kullanabilecekleri kredi kampanyalarını tüm ayrıntıları ile inceledik. Devlet bankaları, özel bankalar ve katılım bankalarının sunduğu tüm özel olanaklar ayrı ayrı sizlerle.

Ev alacaklar için konut kredisi, araba alacaklar için taşıt kredisi ve nakit ihtiyacı olanlar için ihtiyaç kredisi kampanyalarını banka banka sizlerle paylaşıyoruz.

EV ALACAKLAR İÇİN NİSAN 2021 DÖNEMİ KREDİ KAMPANYALARI

Ev alacaklar için bankaların çok farklı kredi kampanyaları bulunuyor. Hem standart konut alacaklar için hemde banka gayrimenkulü alacaklar için tüm fırsatları sizlerle paylaşıyoruz.

0.69 VE 0.79 İLE KONUT FİNANSMANI

Nisan 2021 döneminin en düşük oranlı konut finansmanı kampanyası Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sağlanıyor. Banka müşterilerine tüm bankalar ve tüm kampanyalar arasında en düşük iki kar payı oranını sunuyor. Bankanın kampanyasının detayları şu şekilde;

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerinin banka gayrimenkullerinden almaları durumunda 0.69 ve 0.79 aylık kar payı oranıyla finansman sağlıyor. Bu finansman kullanımı sadece bankanın satışa çıkardığı konutları alan müşteriler için geçerli.Bir müşteri Türkiye Finans Katılım Bankası'na ait evlerden birisini almak istediğinde banka 60 ay vadeli 0.69 kar payı oranlı finansman ile 120 ay vadeli 0.79 kar payı oranlı finansman sağlar. Bankanın satışa çıkardığı konutlar ise Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alıyor.

1.25 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİ

Vakıfbank Nisan ayının en önemli kampanyalarından birisini sağlıyor. Nisan ayı içerisinde başvuruları devam edecek kredi kampanyası ile müşteriler yüzde 1.25 ve yüzde 1.29 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler.

Bankanın sağladığı konut kredisi kampanyasında faiz oranı, alınacak evin enerji kimlik belgesine göre belirlenecek. Eğer müşteriler A sınıfı enerji kimlik belgesine sahip olan bir ev alırlarsa yüzde 1.25, B sınıfı kimlik belgesine sahip olan konutlardan bir ev alırlarsa yüzde 1.29 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Kredi kampanyasında en yüksek vade süreci 120 ay.TÜM KONUTLAR İÇİN GEÇERLİ YÜZDE 1.32 FAİZ ORANI KAMPANYASI

Bir diğer konut kampanyası ise Vakıfbank tarafından sağlanan yüzde 1.32'lik konut kredisi kampanyası. Banka müşterilerinin ister sıfır ister ikinci el ev olsun tüm kredi taleplerine yüzde 1.32'lik faiz oranıyla konut kredisi sağlıyor. 120 ay vade seçeneği olan kampanyada ayrıca 7 farklı esnek ödeme seçeneği yer alıyor. Kredi kullanım limiti ise alınacak evin ekspertiz değerinin yüzde 90'ı kadar olacak.

ARABA ALACAKLAR İÇİN KREDİ KAMPANYALARI

Araba alma hayalinde olanlar için de bankaların farklı farklı kredi kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyaların bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.MARKA VE MODELE GÖRE UCUZ KREDİ

Garanti BBVA müşterilerine anlaşmalı araç marka modellerinden almaları durumunda ucuz kredi veriyor. Banka, anlaşmalı araç bayilerinden alınacak araçlar için müşterilerine düşük faiz oranı sağlarken sağlanan oranları resmi sitesinden açıklamadı. Müşteriler kişiye özel olarak faiz oranlarını öğrenebilecekler.

Bunun dışında alınacak araç ve kullanılacak kredi tutarına göre 60 ay vade ile kredi sağlayan banka müşterilerinin alacakları araçların yüzde 70'ine kadar olanağı sağlar.

İŞ BANKASI'NDAN UCUZ KREDİ

İş Bankası'da müşterilerinin kredi kullanımlarına özel kampanyalar sunuyor. Çevreci Taşıt Kredisi kampanyasının yanı sıra banka müşterilerine ayrıca bazı marka ve model araçların alınması durumunda daha düşük faiz oranı uyguluyor. Diğer tüm taşıt kredilerinde olduğu gibi banka müşterilerine 60 aya kadar vade alınacak aracın değerinin yüzde 70'ine kadar kredi sağlıyor.İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANACAKLAR İÇİN EN DÜŞÜK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için bankaların sundukları kampanya koşulları hemen hemen aynı. Birçok banka müşterilerine ortak özellikle kredi sağlarken ayırt edici unsur faiz oranları oluyor.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisi kullanımlarında ayırt edici özelliklerin başında ihtiyaç kredisi ödeme süreci geliyor. Bankalar bu kapsamda 3 ay - 92 gün ödeme erteleme imkanı sağlıyorlar. Her bankada olmayan bu özelliği sağlayan bazı bankaların listesini sizlerle paylaşıyoruz.3 ay sonra ödemeye başlayabileceğiniz kredi kampanyaları; TEB, İNG Bank, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, HSBC Bank, Fibabanka, Garanti BBVA, Denizbank, Halkbank, Vakıfbank.

Yüksek Limitli Kredi Veren Bankalar

Çok yüksek limitle kredi veren bankalar var. Müşteriler ihtiyaçları kapsamında çok yüksek limitle kredi kullanmak istediklerinde aşağıda yer alan limitler için bankalara başvuruda bulunabilirler.

İş Bankası 100.000 TL, QNB Finansbank 70.000 TL, İNG Bank 50.000 TL, Vakıfbank 125.000 TL, Ziraat Bankası 100.000 TL, Halkbank 100.000 TL, Garanti BBVA 100.000 TL, Denizbank 100.000 TL, Yapı Kredi Bankası 200.000 TL.Devlet Bankalarının Kredi Faiz Oranları

Vakıfbank müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini yüzde 1.42 faiz oranıyla sağlıyor. Ziraat Bankası ve Halkbank ise müşterilerine yüzde 1.54 faiz oranıyla kredi veriyor.

Özel Bankaların Kredi Faiz Oranları

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.49 CEPTETEB, İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.60, İNG Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.64, HSBC Bank ihtiyaç kredisi yüzde 1.95, Şekerbank kredi faiz oranı yüzde 1.89 seviyesinde yer alıyor.
Yorumlar (0)