Ocak 2021 Sıfır ve 2. El Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi! Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank

Ocak ayında konut kredisi ile ev almayı planlayanlar için devlet bankalarının konut kredisi faiz oranlarını banka banka aktarıyoruz.

Ocak 2021 Sıfır ve 2. El Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi! Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank

Ocak ayında konut kredisi ile ev almayı planlayanlar için devlet bankalarının konut kredisi faiz oranlarını banka banka aktarıyoruz. Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi, Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi ve Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi konut kredisi haberimizde.

Ocak 2021 döneminin ilk günlerinde devlet bankaları tarafından sunulan konut kredisi faiz oranlarını sunulan kampanyalara göre araştırdık. Halkbank'ın müşterilerine sunduğu Hesaplı Evim Konut Kredisi, Vakıfbank'ın özel imkanlar içeren Sarıpanhur Konut Kredisi ve Ziraat Bankası'nın Tüketici Ürün Paketi konut kredisi özellikleri şöyle;HALKBANK HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ - OCAK 2021Halkbank tarafından sunulan Hesaplı Evim Konut kredisi kampanyasında müşterilee 120 ay vade imkanı sunuluyor. Bankanın canım evim konut kredisi kampanyasında sunulan faiz oranı ise 180 ay olarak uygulanıyor. Müşteriler hesaplı evim konut kredisi ile alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80'ine kadar kredi kullanabiliyorlar. Banka bu konut kredisinde sıfır konutlar için ayrı ikinci el konutlar için ayrı faiz oranları sunuyor. Sıfır konut alımlarında banka yüzde 1.50, ikinci el konut alımlarında ise yüzde 1.65 faiz uyguluyor. VAKIFBANK SARIPANJUR KONUT KREDİSİ - OCAK 2021Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisinde müşterilere sunduğu esnek ve kolay ödeme planları ile dikkat çekiyor. Bankanın resmi sitesinde yapmış olduğu açıklamasında Sarıpanjur Konut Kredisinde müşterilere Eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif planlar sunulduğunu ilan etti. Toplam 120 ay vade imkanı sunan banka yüzde 1.49 faiz oranıyla konut kredisi sağladığını açıkladı. Bankanın söz konusu konut kredisi kullanımları ise yeni konut alımlarında geçerli. ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ ÜRÜN PAKETİ KONUT KREDİSİ - OCAK 2021Ziraat Bankası tarafından sunulan konut kredisi faiz oranaları ise Halkbank tarafından sunulan konut kredisi faiz oranlarıyla aynı. Banka tarafından ilan edilen faiz oranlarıyla konut kredisi kullanmak isteyen müşteriler sıfır konut alımlarında yüzde 1.50 ve ikinci el konut alımlarında yüzde 1.65 faiz oranıyla kredi borçlarını ödeyecekler. Müşterilere özel sunulan ödeme kolaylıklarıyla sağlanan konut kredisinde 120 ay vade imkanı bulunuyor. Emlak365.com

Yorumlar (0)