Sıfır Ev Alacaklara 120 Ay Vadeli 0.99 Konut Kredisi Kampanyası!

Yükselen konut kredisi faiz oranları sonrasında ev sahibi olmak zorlaşırken Emlak Katılım Bankası ile Emlak Konut GYO arasında imzalanan sözleşme kapsamında sıfır ev almak isteyen kişilere özel olarak 120 ay vadeli 0.99 oranı ile finansman desteği sağlanacağı duyuruldu. Konut finansmanı kampanyası ile 0.99 oranı ile 120 ay vadeli konut satışı yapılan projeler hangileri, finansman şartları hangileri?

Sıfır Ev Alacaklara 120 Ay Vadeli 0.99 Konut Kredisi Kampanyası!
Uzun yıllar boyunca atıl durumda kaldıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Birinci 100 günlük eylem planı programı kapsamında tekrar faaliyete alınan Emlak Katılım Bankası sektöre hızlı bir giriş yaptı.

Şubeleşme ağını giderek yaygınlaştıran Emlak Katılım Bankası özellikle de inşaat sektörünün umudu olmuş, bankanın ucuz finansman ürünleri ile sektörü desteklemesi beklenmişti. Bu yönde adımlarını sıklaştıran Emlak Katılım Bankası önce kentsel dönüşüm kredisi paketinde cazip seçenekler sunmuş, ardından da Emlak Konut İle işbirliğine giderek 0.99 faiz oranı ile finansman desteği sağlayacağını duyurmuştu.

EMLAK KATILIM BANKASI VE EMLAK KONUT ANLAŞMALI KONUT PROJELERİ HANGİLERİ?

Türkiye'nin en büyük katılım bankaları arasında yer alan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı GYO ile Emlak Katılım Bankası arasında imzalanan protokol kapsamında belirlenen projelerden sıfır konut alan kişilere Emlak Katılım Bankası üzerinden 120 ay vadeli 0.99 finansman oranı ile destek verileceği duyuruldu.

Emlak Bankası tarafından yapılan açıklamada banka kampanyasını duyururken anlaşmalı konut projeleri olarak Emlak Konut'un Köy 3. Etap konut projesi, Vadi Evleri Emlak Konut projesi, Bizim Mahalle 3. etap projesi ve Bizim Mahalle 4 etap projeleri açıklandı.

Bu 4 konut projesi üzerinden sıfır daire alan kişiler ödemelerini Emlak Katılım Bankası üzerinden çekebilecekleri konut finansmanı paketi ile 0.99 kar payı oranı ile 120 ay vadeli olarak gerçekleştirme imkanına sahip olacaklar.EMLAK  KONUT VADİ EVLERİ KONUT PROJESİ SATIŞ FİYATLARI KAÇ TL?

Emlak Konut GYO ortaklığı ile hayata geçirilen Vadi Evleri konut projesi, 2+1 daire, 3+1 daire, 4+1 daire ve 5+1  daire tipinin yanı sıra 3+1 villa ve 4+1 villa olmak üzere villa seçenekleri de sunulacak. Hoşdere millet bahçesi projesine yakın konumda bulunan proje lokasyonu ile de İstanbul'da konut projesi arayan kişilere hitap ederken satış fiyatları hakkında bilgi satış ofisleri üzerinden veriliyor.

İstanbul Küçükçekmece Halkalı sınırları içerisinde yer alan Bizim Mahalle konut projesi 4. etap kısmında 327 adet konut satışa sunulurken 3. etap bölümünde ise 161 daire ve 87 villanın satışı yapılıyor. Projelerin satış fiyatları ve 0.99 konut kredisi desteği için merak edilen detaylar Emlak Konut müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 36 55 numaralı telefondan verilirken yine satış ofisleri üzerinden de destek sağlanmaktadır.
Yorumlar (0)