Son Dakika! En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranı Düştü, Albaraka Türk 0.75 Kar Oranı İle Yeni Konut Finansmanı Kampanyası Başlattı!

Ev almak isteyen kişiler için müjdeli haber geldi.

Son Dakika! En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranı Düştü, Albaraka Türk 0.75 Kar Oranı İle Yeni Konut Finansmanı Kampanyası Başlattı!

Ev almak isteyen kişiler için müjdeli haber geldi. En uygun konut kredisi faiz oranı yüzde 0.75 seviyesine çekildi. Albaraka Türk Katılım Bankası 0.75 kar oranı ile yeni konut finansmanı kampanyası başlattı. Detaylar haberimizde!

Albaraka Katılım Bankası yeni bir konut kredisi kampanyası başladı. Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan anlaşmalı konut projeleri için 0.79 konut kredisi kampanyası sonrasında İş Bankası anlaşmalı konut projeleri için yüzde 0.78 konut kredisi kampanyası başlatmıştı. Albaraka Türk Katılım Bankası 0.75 Konut Finansmanı Kampanyası Başlattı! Albaraka Türk internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından başlatılan kampanyanın detaylarına yer verildi. Albaraka Türk bankasına ait olan taşınmazlar için 0.75 faiz oranı ile konut kredisi desteği sağlanacak. Söz konusu taşınmazlar bankanın Gayrimenkul Albaraka Com Tr internet sitesi üzerinden ilan edilecek. 

Albaraka Türk 0.75 Konut Kredisi Kampanyası Faiz Oranları Listesi Sadece Albaraka Türk internet sitesi üzerinden satışa sunulan bankaya ait olan taşınmazlar için geçerli olan kampanya kapsamında 0.75 konut finansmanı desteği ile satış yapılacak. 

Türkiye'nin pek çok ilinde taşınmaz satışı yapan Albaraka Türk internet sitesi üzerinden verilen ilanlarda İstanbul'da satılık 61 gayrimenkul, Ankara'da satılık 47 gayrimenkul ve İzmir'de satılık 9 gayrimenkul yer aldı. Söz konusu kampanyaya ek olarak Albaraka Portföy Yönetim A.Ş.’ye ait Gayrimenkuller için de 0.75 kar payı oranı ile konut kredisi desteği sunuluyor. Bu konut projeleri arasında İstanbul'da Batışehir, İstwest, Mai Residence, Park Residence Cadde, Metropol İstanbul projeleri yer alırken Ankara için ise One Tower konut projesi bulunuyor. Bankaların kredi oranlarını takip etmek isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)