Son Dakika İndirim Müjdesi: ING Bank Konut Kredisi Faizi Düştü! En Uygun Ev, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi Faiz Oranları Hangi Bankada?

Konut kredisi faiz oranı düştü! En uygun kredi veren banka hangisi? Tüm bankaların 27 Eylül 2019 tarihli güncel konut kredisi faiz oranları listesi ile en ucuz ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları.

Son Dakika İndirim Müjdesi: ING Bank Konut Kredisi Faizi Düştü! En Uygun Ev, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi Faiz Oranları Hangi Bankada?

Konut kredisi faiz oranı düştü! En uygun kredi veren banka hangisi? Tüm bankaların 27 Eylül 2019 tarihli güncel konut kredisi faiz oranları listesi ile en ucuz ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları. Faizler düşmeye devam edecek mi, kredi çekmeli mi yoksa beklemeli mi?

Bankalarda faiz indirimleri hız kesmesine rağmen yine de devam ediyor. Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan 0.99 konut kredisi kampanyası sonrası özel bankaların konut kredisi faiz oranları da düşüyor. ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı Düştü! Dün akşam yapılan konut kredisi faiz oranı güncellemesi sonrasında ING Bank konut kredisi faiz oranı düşürüldü. ING Bank ev kredisi faiz oranı yüzde 1.29 seviyesinden yüzde 1.17 seviyesine çekildi. ING Bank Konut Kredisi Hesaplama 

En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?Şu anda en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.19 faiz oranı ile Denizbank tarafından verilirken kredi kısa vadeli olarak kullandırılıyor. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için ise en ucuz ihtiyaç kredisi oranı 1.25 faiz oranı ile TEB ve ING Bank tarafından uygulanıyor. En Uygun Taşıt Kredisi Faiz Oranı Hangi Bankada?Araç kredisi çekmek isteyen kişiler için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 0.49 faiz oranı ile anlaşmalı markalar için kredi verirken bu kampanya haricinde tüm araçları kapsayan genel krediler için ise en uygun taşıt kredisi faiz oranı Kuveyt Türk ve Albaraka Türk tarafından uygulanan yüzde 1.24 faiz oranı olarak öne çıkıyor. Tüm Bankaların 27  Eylül 2019 Tarihli Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Ziraat Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99 (Halkbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.79 olarak hesaplanmaktadır)Ziraat Katılım emlak365.com  Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 0.99Kuveyt Türk Konut Kredisi Faiz Oranı  % 1.11 (kredili hayat ürünü alanlara 3 puan indirim ile yüzde 1.08 faiz oranı ile konut kredisi veriliyor)TEB Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.15İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.17Akbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.17ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.17Albaraka Türk Konut Finansmanı % 1.19Garanti Bankası emlak365.com Konut Kredisi Faiz Oranı  % 1.20Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.26Garanti Bankası emlak365.com Konut Kredisi Faiz Oranı  % 1.26Vakıf Katılım Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.29Alternatif Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.30Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.33ICBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı %  1.34QNB Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranı Yüzde 1.35Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.37Fibabanka Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.49Şekerbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.64Burgan Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.69Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.92Anadolu Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.94HSBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.99Şeker Finans Konut Kredisi Faiz Oranı % 2.15Banaların kredi haberlerini takip etmek isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)