Son Dakika Konut Kredisi Faiz Haberi! Şeker Finans Ev Kredisi Faizi Düştü

Bankaların kredi faiz oranları yükselme eğilimine girerken uzun süredir sessizliğini koruyan Şeker Finans konut kredisi faiz oranı düştü! Detaylar haberimizde! Bankaların kredi faiz oranları dalgalı seyretmeye devam ediyor.

Son Dakika Konut Kredisi Faiz Haberi! Şeker Finans Ev Kredisi Faizi Düştü

Bankaların kredi faiz oranları yükselme eğilimine girerken uzun süredir sessizliğini koruyan Şeker Finans konut kredisi faiz oranı düştü! Detaylar haberimizde!

Bankaların kredi faiz oranları dalgalı seyretmeye devam ediyor. Bazı bankalar kredi faiz oranlarını yükseltirken bazı bankalarda ise kredi indirimi sürüyor. ŞekerFinans Konut Kredisi Faiz İndirimi Yaptı! Bir dönem daima en uygun konut kredisi veren banka olan ve bu unvanı her kaybettiğinde yeni indirim yaparak tekrar sıralamada yukarıya tırmanmıştı. En son konut kredisi faiz güncellemesini 16 Ocak 2019 tarihinde yapmış ve o dönemde 1,87 faiz oranı ile en uygun konut kredisi veren banka unvanını ele geçirmişti. Aradan geçen uzun süreden sonra beklenen indirim geldi ve Şeker Finans konut kredisi faiz oranı 1,78 seviyesine çekildi. Uzun süredir indirim yapmayan bir bankanın indirim yapması kadar diğer bankaların kredi faiz oranları çıkarken yapılan bu indirim gerçekten "şeker gibi bir indirim" olarak kabul edildi. Şeker Finans Konut Kredisi Hesaplama360 ay vadeli konut kredisi veren bankalar arasında yer alan Şeker Finans konut kredisi faiz indirimi sonrası kredi hesaplaması ise şu şekilde değişti;120 Ay Vadeli 100 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama 

240 Ay Vadeli 100 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama

360 Ay Vadeli Konut Kredisi Hesaplama 

Emlak365.com


Yorumlar (0)