Son Güncellemeden Sonra Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Konut Kredisi Faizleri

Devlet bankalarının konut kredisi faiz oranları Aralık 2020 dönemi itibariyle çok sayıda vatandaş tarafından araştırılıyor.

Son Güncellemeden Sonra Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Konut Kredisi Faizleri

Devlet bankalarının konut kredisi faiz oranları Aralık 2020 dönemi itibariyle çok sayıda vatandaş tarafından araştırılıyor. Ev alma hayali kuran ve en uygun faiz oranıyla kredi çekmek isteyen vatandaşlar için 3 devlet bankasının sundukları faiz oranlarını, 100 bin lira kredi kullanımında oluşan maliyet tablosunu paylaşıyoruz. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Aralık ayı kış dönemi konut kredisi faizleri.

Devlet bankalarının sunmuş olduğu konut kredisi faiz oranları güncellenmeye devam ediyor. Ev almak isteyip Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 'tan kredi kullanacaklar için oldukça önemli olan faiz oranlarına ilişkin bankalar tarafından ilan edilen son durumu derledik. İşte devlet bankalarının güncel kredi faiz oranları. DEVLET BANKALARININ GÜNCEL KREDİ FAİZLERİZiraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından sağlanan konut kredisi faizleri her banka için farklılık gösteriyor. Güncel olarak en düşük konut kredisi faiz oranı Halkbank'ta bulunurken diğer iki banka daha yüksek faiz oranları sunuyorlar. Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi kampanyası ile müşterilerine standart bir kredi paketi sunuyor. Bankanın kredi geri ödeme süreci 120 ay olurken konut kredisi kullanım limiti alınacak konutun değerinin yüzde 80'i kadar. 

Halkbank Hesaplı Evim Konut kredisiHalkbank'ın sunduğu konut kredisi paketinde 120 ay vade imkanı sağlıyor. Bankanın 180 ay vadeli konut kredisi paketileri de bulunuyor. Halkbank kredi ödemelerinde müşterilerine Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli imkanlar sunuyor. Bankanın güncel faiz oranı ise sıfır ve ikinci el daireler için şu şekilde;

Ziraat Bankası Tüketici Ürün PaketiZiraat Bankası tüketici ürün paketi ile müşterilerinin 3 farklı alanda ki kredi ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bankanın bu pket dışınad ayrıca özel sektör çalışanlarına, kamu çalışanlarına ve emeklilere özel kredi paketide yer alıyor. Ziraat Bankası'nın tüketici ürün kredisi paketinde yer alan konut kredisi özellikleri aşağıda yer alan tablo gibi. 

Emlak365.com


Yorumlar (0)