Taksit Ödeyen Konut Kredisi Kampanyası İle Kredi Çekenler 6 Ay Ödeme Yapmayacak!

Garanti Bankası yeni konut kredisi kampanyası başlattı.

Taksit Ödeyen Konut Kredisi Kampanyası İle Kredi Çekenler 6 Ay Ödeme Yapmayacak!

Garanti Bankası yeni konut kredisi kampanyası başlattı. Taksit ödeyen konut kredisi kampanyası ile kredi çeken kişiler 6 aya kadar konut kredisi taksiti ödemeden ev sahibi olma imkanı yakalayacak!

Garanti Bankası tarafından başlatılan yeni konut kredisi kampanyası ile konut kredisi çekmek için bu bankayı tercih eden kişilere 6 aya kadar taksit ödemeden konut kredisi çekme imkanı sunulacak. Borçlarını düzenli olarak ödeyen kişilere banka son 6 ay konut kredisi ödemesi yapmadan krediyi kapatacak. Yani son 6 ayı sizin adınıza Garanti Bankası konut kredisi taksiti ödemesini yapmış olacak. 

Garanti BBVA Bankası Hediye Taksitli Konut Kredisi Kampanyası Şartları Neler?31 Ekim 2019 tarihine kadar başvuru şartı bulunan kampanyadan en fazla 750 bin liraya kadar yapılan konut kredisi başvuru sahipleri yararlanabilecek. Başvuru yapan kişiler arasından 60-83 ay vadeli konut kredilerinde son 2 taksit, 84-119 ay vadeli konut kredilerinde son 4 taksit, 120-240 ay vadeli konut kredilerinde son 6 taksit Garanti Bankası tarafından ödenecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin DASK, Konut Sigortası ve Hayat Sigortasının kullandırım anında Garanti Bankası tarafından yaptırılması ve ve kredi vadesi boyunca yenilenmesi gerekecek. Ayrıca Tek Hesap, BES, Otomatik Fatura Ödemesi, Emekli Maaş Ödemesi, Kredi Kartı, İnternet Şubesi ürünlerinden minimum 2 tanesinin alınması isteniyor. Yine konut kredisi aylık taksitlerinin geciktirilmemesi, borcun erken kapatılmaması ve ödeme planında değişiklik yapılmaması şartları aranıyor. EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)