KONUT KREDİSİ

TEB Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 İndirimi Müjdesi Geldi

Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını düşürmesinin ardından özel bankalarda rekabetin içerisinde yer almak için konut kredisi oranlarında indirim yapmaya devam ediyor. 

Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını düşürmesinin ardından özel bankalarda rekabetin içerisinde yer almak için konut kredisi oranlarında indirim yapmaya devam ediyor. 

Şekerbank’ın Ardından İkinci İndirim Yapan Özel Banka TEB Oldu 

Konut kredisi kullanmak isteyen kişiler için büyük önem taşıyan konut kredisi faiz indirimi uzun süredir hükümetin üzerinde çalıştığı konular arasında yer alıyordu. Özel bankaları bir türlü kredi faiz oranı indirimine ikna edemeyen hükümet sonunda beklendiği gibi kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını aşağıya düşürerek hamlesini yaptı.

Yaşanan rekabet içerisinde kendisine yer bulmak isteyen özel bankalar da konut kredisi oranlarını aşağıya çekmek zorunda kaldı. Konut kredisi indirimi yapan ilk özel banka Şekerbank olurken bu bankanın ardından TEB konut kredisi paketlerinde faiz indirimi yaptığını duyurdu.

TEB 60 Ay Vadeli Konut Kredisi Faizlerini yüzde 0,99 Seviyesine Çekti 

Konu hakkında açıklamada bulunan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi “TEB olarak ekonominin lokomotif sektörlerinden olan inşaat sektörüne hareket kazandıracak ivmeyi, konut kredilerindeki avantajlı kampanyamız ile sağlamayı hedefliyoruz.

Bizim için müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre en uygun çözümü üretmek çok önemli. Konut kredisi kampanyamızla ilk kez ev sahibi olacak müşterilerimize 60 aya kadar vadede yüzde 0.99 faiz oranı vererek, en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri olduk.” şeklinde açıklama yaparak faiz indirimini duyurdu.

Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşüren Bankalar 

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayın

Halkbank konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayın

Şekerbank konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayın

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayın

Vakıf Katılım Bankası konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplaması için burayı tıklayın

Ziraat Katılım Bankası konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplaması için burayı tıklayın

TOKİ haberleri, emlak haberleri, konut projeleri, konut kredisi  ve satış duyurularından anında haberdar olmak için uygulamamazı indirebilirsiniz…

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Kaynak: emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir