TEB'den İndirimli Konut Kredisi Kampanyası!

Konut kredisi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken bankaların kredi kampanyaları da yakından takip ediliyor. Bu kampanyalardan biri de TEB tarafından düzenlendi. TEB konut kredisi paketinde faiz indirimli kredi kullanma imkanı sundu.

TEB'den İndirimli Konut Kredisi Kampanyası!
Ev sahibi olmak isteyen kişiler bankaların yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile zor günler geçirirken TEB alternatif bir konut kredisi kampanyası başlattı. TEB indirimli konut kredisi kampanyası kapsamında daha düşük faiz oranı ile ev sahibi olma imkanı sunuldu.

DÜŞÜK KONUT KREDİSİ TAKSİDİ ÖDEMEK İSTEYENLERE YENİ KAMPANYA! 

Düzenlenen kampanya kapsamında TEB tarafından yapılan açıklamada "Konut kredinizi kullanırken belirli bir miktarı peşin olarak ödeyip, taksitlerinizin düşük tutarlı olması için İndirimli Konut Kredisi TEB’de.

Birikmiş paramı baştan ödesem, TEB Konut Kredisi'ni indirimli kullansam, aylık ödemelerim azalsa, rahat rahat ev sahibi olsam diyorsanız; İndirimli Konut Kredisi TEB'de. Birikmiş paranız ile kredi tutarınızın yüzde 1 ile yüzde 5’i arasındaki tutarı en başta peşin olarak ödeyin, kredi faiz oranınızda indirim sağlayın. İndirimli Konut Kredisi ile düşük taksit ödeyerek kolayca ev sahibi olabilirsiniz" ifadelerine yer verildi.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin belirli bir oranda peşinat ödemesi yeterli olacak. Yani konut kredisi peşinatı için daha yüksek ödeme yapan kişiler konut kredisi faiz oranı için daha düşük aylık faiz oranı imkanından yararlanabilecekler.Ödenen peşinat tutarına göre yapılacak olan faiz indirimi belirlenecek. Bu sayede konut kredisi paketinde aylık taksit tutarı daha düşük seviyelere çekilebilecek. Normal de konut kredisi peşinat tutarı yüzde 10 olarak uygulanırken bu rakama ek olarak yüzde 5'e kadar varan oranlarda ek peşinat ödemeleri halinde daha düşük faiz oranlı konut kredisi desteği sağlanacak.
Yorumlar (0)