Tüm Bankaların Tüm Kampanyaları Arasında Nisan 2021'in En Düşük Maliyetli Konut Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası konut finansmanı kampanyası Nisan 2021 döneminde de devam edecek. Bankanın sunduğu 0.69 ve 0.79'luk oranlar halen en düşük konut finansmanı kar payı oranları olarak öne çıkıyor.

Tüm Bankaların Tüm Kampanyaları Arasında Nisan 2021'in En Düşük Maliyetli Konut Finansmanı
Türkiye Finans Katılım Bankası tüm bankaların tüm kampanyaları arasında en düşük maliyetli konut finansmanını sağlayan banka konumunda. 2021 yılında sunmaya başladığı konut finansmanını yenileyen banka, Nisan 2021 döneminde de bu oranları sunmaya devam edecek.

Emlak365.com olarak bizlerde bankanın sağladığı bu oranları sizlerle paylaşıyoruz.

NİSAN 2021 DÖNEMİNİN EN DÜŞÜK ORANLI KAMPANYASI

Konut kredisi yada konut finansmanı kullanarak ev almak isteyenler için en düşük oranlar yüzde 0.69 ve yüzde 0.79. Bu iki oran özel konut satışları için geçerli olup Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sağlanır. Banka müşterilerine sunduğu bu iki oranı ise vade sürecine göre belirler.

Müşteriler konut finansmanını 60 ay vade ile ödemek isterse uygulanacak olan kar payı oranı yüzde 0.69 olacak. Ancak müşteriler 10 yıllık yani 120 ay vadeli bir ödeme planı seçerlerse faiz oranı yüzde 0.79 olarak uygulanacak.

Peki bankanın sağladığı bu iki oran hangi tür konut alımları için geçerli olacak? Özel koşullarla sağlanan konut finansmanının kullanımına ilişkin ayrıntılar şu şekilde.

KONUT FİNANSMANINI KİMLER KULLANABİLECEK?

Türkiye Finans Katılım Bankası'nın ilan ettiği yüzde 0.69 ve yüzde 0.79 kar payı oranlı konut finansmanları her ev için uygun olmayacak. Banka bu finansman oranlarını müşterilerinin bankaya ait olan konutları almaları durumunda sağlıyor.

Bankanın farklı şehirlerde yer alan ve dairelerden alanlar bu kar payı oranlarından faydalanabilecekler. Banka gayrimenkullerinin satış kampanyası kapsamında müşteriler dönemin en düşük maliyetli oranlarını kullanabilecekler.BANKADAN KONUT NASIL ALINIR?

Bankaların satışa çıkardığı konutlardan almak isteyenler için listeler yayımlanır. Bu listelerde satışı yapılacak olan konutlara dair bilgiler yer alır.

Konutun bulunduğu il, ilçe, mahalle konutun büyüklüğü, şekli, binanın yapısı, konutun fiyatı ve buna benzer çok sayıda bilgi banka tarafından ilan edilir. Müşteriler evi almadan önce konutu görme şansına da sahipler. Kendilerine uygun konut bulanlar ise başvurularını banka şubelerinden yada bankanın internet işlemleri üzerinden yapabilirler.

Daha sonra ihale sürecine katılacak olan müşteriler tekliflerini sunacaklar. Ardından ise en yüksek tekliif vermeleri durumunda konut satışları tamamlanacak. Devir teslim konut finansmanı kullanım işlemleri ise banka şubesi üzerinden tamamlanacak.
Yorumlar (0)