Ucuz Konut Kredisi Ziraat Bankası'ndan! İster 60 Ay İster 120 Ay Vadeli

Türkiye'de alt gelir grubunda veya orta gelir grubunda yer alan vatandaşlar ev almak istediklerinde ilk tercihlerinin başında konut kredisi kullanımı geliyor.

Ucuz Konut Kredisi Ziraat Bankası'ndan! İster 60 Ay İster 120 Ay Vadeli
Türkiye'de alt gelir grubunda veya orta gelir grubunda yer alan vatandaşlar ev almak istediklerinde ilk tercihlerinin başında konut kredisi kullanımı geliyor. Bu alanda bankaların aylık faiz oranları ve yıllık maliyet oranları ev alacak olan vatandaşların bütçeleri için oldukça önemli.

Aylık faiz oranlarının çok yüksek olması yıllık maliyet oranlarının artmasına, bu durumda kredi kullanarak ev sahibi olmak isteyenler için ek masraf anlamına gelecek. Öyle ki faiz oranlarında yaşabilecek artışlar on binlerce TL daha fazla ödeme yapmaya neden olur.

UCUZ KONUT KREDİSİ

Ziraat Bankası müşterilerinin ev alımlarına aracılık eden bankalardan. Son dönemlerde TCMB politika faiz oranları nedeniyle kredi faiz oranlarını yükselten banka, mart ayı içinde faiz oranlarını indirdi. Diğer bankalara kıyasla daha düşük faizle ve maliyetle kredi sağlayan bankanın kredi olanaklarını inceledik.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası ev alacak olan müşterilerine uzun ve kısa vadeli kredi kullanım imkanı sağlıyor. Bankanın sağladığı konut kredisi kampanyalarında banka müşterisi olmak ek avantaj sağlayabilir. Çalışanlar veya emeklilerin maaşlarını Ziraat Bankası'ndan alması durumunda bankanın daha avantajlı faiz oranlarıyla konut kredisi kullanımı imkanı oluşur.

Ev alımlarında sağlanan bu ek olanakların dışında bankanın tüm müşterileri için geçerli olan konut kredisi paketi de birçok bankanın kredi paketinden daha uygun durumda bulunuyor. Aylık faiz oranlarını indiren bankanın ev alacak müşterilerine sunduğu olanaklar şunlar.

* Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı tüm müşteriler için aylık yüzde 1.37.

* Aylık yüzde 1.37 faiz oranıyla kredi kullanacak olan müşteriler için yıllık maliyet oranı yüzde 18.18

* Ziraat Bankası müşterilerine 3 aydan 120 aya kadar uzanan uzun vadeli ödeme imkanı sağlıyor.

* 180 ay vade ile konut kredisi kullanmak isteyenler için ek seçenekler mevcut.

* Ziraat Bankası konut kredisi kullanımlarında kredi limiti alınacak evin yüzde 90'ı kadardır.

ZİRAAT BANKASI KREDİ ÖZELLİKLERİ EV ALACAKLAR İÇİN ÖDEME PLANIZiraat Bankası'nın konut kredisi özellikleri ev almak isteyenler için örnek teşkil etmesi amacıyla ödeme planını paylaştık. Bankadan 100.000 TL konut kredisi kullanıp 120 ay, 10 yıl vade ödenmek istediğinde aylık yapılacak kredi ödeme tutarı ve 10 yıl sonunda yapılacak ödemelere dair tutarlar tabloda ki gibi olacak.
Yorumlar (0)