KONUT KREDİSİ

Vakıf Katılım Konut Kredisi Faiz Oranları Düşürüldü!

Bankaların konut kredisi indirimi tüm hızı ile devam ediyor. Konut kredisi indirimi kampanyasına katılan son banka Vakıf Katılım Bankası oldu. 

Bankaların konut kredisi indirimi tüm hızı ile devam ediyor. Konut kredisi indirimi kampanyasına katılan son banka Vakıf Katılım Bankası oldu. 

Vakıf Katılım Konut Kredisi Faiz Oranı Düştü 

İlk olarak Ziraat Bankası tarafından yapılan konut kredisi indirimine ardından Halkbank, Şekerbank ve Vakıfbank katılmıştı. Bugün yapılan son açıklama ile Vakıf Katılım Bankası da konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0,98 seviyesine çektiğini duyurdu.

Faizsiz Konut Kredisi Kullanmak İsteyenler Tercih Ediyor 

Faizin dinen haram kabul edilmesi nedeni ile faizsiz konut kredisi çekmek isteyen kişilere hitap eden Vakıf Katılım Bankası kar payı ile kredi kullandırıyor.  emlak365.com sitemiz konut kredisi faiz oranları düştü müjdesini sizlere aktarmaya devam ediyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş; “Ülkemiz ekonomisinin yapı taşlarından biri olan konut sektörünün canlanması, dinamo etkisiyle birçok sektörde olumlu yönde bir ekonomik hareketlilik yaşanmasını sağlayacaktır.

Vakıf Katılım olarak bizler de hem düşük ve orta gelirli müşterilerimiz ev sahibi olsun, hem de piyasa ekonomisi daha da canlansın diye konut finansmanı kâr oranlarımızı düşürdük. Uygun kâr oranlarıyla ev sahibi olmak isteyen bütün müşterilerimizi Vakıf Katılım’a bekliyoruz” dedi.

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayın

Halkbank konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayın

Şekerbank konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayın

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayın

TOKİ haberleri, emlak haberleri, konut projeleri ve satış duyurularından anında haberdar olmak için uygulamamazı indirebilirsiniz…

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Kaynak: emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir