Vakıfbank 0.98 Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi Kampanyası

Vakıfbank 0.

Vakıfbank 0.98 Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi Kampanyası

Vakıfbank 0.98 konut kredisi kampanyası genişletilmiş ve anlaşmalı projelerin yanı sıra Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller içinde düşük faizle kredi verilmeye başlamıştı.

Bankaların ellerindeki taşınmazlar rekor seviyelere ulaşırken bu stokları eritmek isteyen bankalar cazip faiz oranları ile konut kredisi vererek bu stokları eritmeye çalışıyor. Bu bankalardan biride Vakıfbank oldu. Vakıfbank 0.98 konut kredisi kampanyası kapsamında bankanın satılık taşınmazları için 120 ay vadeli 0.98 konut kredisi faiz oranı ile kredili satışlar sürüyor! Vakıfbank Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi Kampanyası Vakıfbank konut kredisi ürünleri arasına yeni katılan Vakıfbank konut kredisi kampanyası kapsamında yüzde 0,98 konut kredisi kampanyası kapsamı genişledi. Banka hem anlaşmalı müteahhitler üzerinden verdiği kredilerde hem de kendi portföyünden bulunan gayrimenkuller için 0,98 konut kredisi kampanyası başlattı. 

Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Kampanyası Detayları Vakıfbank tarafından satışa sunulan konut, işyeri ve arsa niteliğine sahip olan taşınmazlar için düzenlenen kampanya ile 120 ay vadeli yüzde 0.98 konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Buna ek olarak satış fiyatlarında yüzde 20 indirim uygulanıyor. Söz konusu kampanya sadece Vakıfbank internet sitesi üzerinden satışa sunulan konut, arsa ve işyerleri için geçerli olacak. Vakıfbank Satılık Gayrimenkul İlanları Vakıfbank sarı panjur konut kredisi internet sitesine giriş yaptıktan sonra aşağıda yer alan linklerden satılık gayrimenkulleri görmek için olan bağlantıya tıklayarak sizde Vakıfbank tarafından satışa sunulan ilanları görüntüleyebilirsiniz. 

Şu anda sitede yer alan toplam satılık konut ilan sayısı 2 bin 116 adet olurken yine satılık işyeri ilanı 879 adet ve satılık arsa ilanı ise 381 adet olarak görünüyor. Bu ilanların tümü için yapılacak olan satışlarda isteyen kişiler 120 ay vadeli 0.98 konut kredisi kullanırken yine satış fiyatından yüzde 20 indirim hakkından da yararlanabilecek. Emlak365.com


Yorumlar (0)