Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası 0.79 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan 0.

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası 0.79 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan 0.79 konut kredisi kampanyası büyük yankı uyandırmıştı. Konut kredisi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişileri ilgilendiren kampanya kapsamında sıfır konut alan kişilere anlaşmalı konut projeleri üzerinden 0.79 konut kredisi desteği sağlanıyor. Ancak söz konusu kampanya hakkında yeni iddialar var!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yapım aşamasında finansör oldukları konut projeleri için düşük faizli konut kredisi kampanyası başlatmıştı. Her geçen gün sayıları artan kamu bankaları ile anlaşmalı konut projeleri için 0.79 konut kredisi fırsatı sunuluyor. 0.79 Konut Kredisi Paketinde Muvazaalı Satış İddiası Gündemde! Vatandaşın alım gücünde bir artış yaşanmamasına rağmen ipotekli konut satış rakamlarında yaşanan rekor atış ortaya yeni bir iddia atılmasına neden oldu. Türkiye'nin en saygın finans siteleri arasında gösterilen Para Analiz sitesinin yazarlarından Hanife Serter kaleme aldığı yazısında bu konuya değinerek "KGF kredileri geri dönmemiş , can suyu kredileri suyunu çekmiş , nefes kredilerinin nefesi tükenmişti ki imdada konut kredisi faiz indirimleri yetişti.Her kriz döneminde olduğu gibi muvazaalı satışlar başladı. Eş, dost, akraba, komşu... etrafta güvenilir kim varsa konutlar anlaşmalı olarak satıldı, düşük faizli krediler çekildi , hem mal kaçırılmış oldu hem de borçlar daha düşük faiz oranından daha uzun vadelere yayıldı. Normal zamanlarda olsa kılı kırk yaracak, talep edilen krediyi didik didik edecek Kredi Tahsis'çiler her ne hikmetse bu dönemde kredileri hiç bekletmeden son hız onaylayıp geçti . Kredi teklifi yapmayan şubelere baskı arttı. O krediler verilecek" diyerek satışların büyük bir bölümünün muvazaalı yani hileli olduğunu iddia etti. Müteahhitler Ucuz Kredi Kullanıyor! Konu hakkında benzer bir iddia da Aydınlık Gazetesi Yazarı İsmet Özçelik tarafından ortaya atılmış ve anlaşmalı konut projeleri üzerinden müteahhitlerin birbirlerine konut satışı yaparak ucuz kredi kullandıklarını iddia etmişti. Özçelik konut firmalarının birbirlerinden konut satın aldıklarını bu konutları ise düşük faizli kredi çekerek aldıklarını, bu sayede hem uzun vadeli hem de düşük faizli nakit finans kaynağı elde ettiklerini iddia etmişti. Ziraat Bankası 0.79 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi 0.79 konut kredisi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası bu alanda en çok anlaşmalı konut projesi sunan banka olarak öne çıkıyor. Türkiye'nin pek çok şehrinde anlaşmalı konut projesi seçeneği sunan banka özellikle de Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde çok sayıda proje ile sıfır konut almak isteyen müşterilerine çok daha düşük faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Ziraat Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri Listesinin Tamamına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ...Vakıfbank 0.79 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi Vakıfbank kampanyaya dahil olan konut projeleri çin 0.79 faiz oranı seçeneğini 180 aya varan vade ile sunuyor. 

Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projesi Listesinin Tamamına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ...Halkbank 0.79 Konut Kredisi Kampanyası ve Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi 180 ay vadeli konut kredisi fırsatı sunan Halkbank 0.79 konut kredisi faiz oranı ile anlaşmalı konut projeleri üzerinden ev alan kişilere ucuz kredi desteği sağlıyor. Banka Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere pek çok şehirde cazip kredi seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Halkbank 0.79 anlaşmalı konut projeleri listesi için tıklayınız...Bankaların kredi haberlerini takip etmek isterseniz;

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com

Yorumlar (0)