Vakıfbank'tan Aylık Yüzde 1,25 Faizle Konut Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank tarafından uygun imkanlarla konut kredisi verilmeye devam ediliyor. Müşterilere Yeşil Konut Kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 1,25 faizle konut kredisi veriliyor. İşte düşük faizli Yeşil Konut Kredisi Kampanyası'nın özellikleri...

Vakıfbank'tan Aylık Yüzde 1,25 Faizle Konut Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de en düşük faizli konut kredisi kampanyasını düzenleyen Vakıfbank bu kampanyanın yanında bir başka konut kredisi kampanyası ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Vakıfbank tarafından düzenlenen Yeşil Konut Kredisi Kampanyası da genel konut kredisi kampanyası kadar ilgi görüyor. Üstelik bu konut kredisi kampanyasında çok daha cazip kredi faizi uygulanıyor. 

VAKIFBANK YEŞİL KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre A ve B enerji sınıfı konutların yaygınlaşması için konut kredisi kampanyası düzenlendi. Bu kapsama giren konutlar için özel bir konut kredisi kampanyası müşterilere fırsat olarak sunuluyor. Sürdürülebilir kalkınma önceliği ve yüksek enerji verimliliği ile bütçe dostu konutlar için ayrıcalıklı konut kredisi fırsatları tanınıyor. 

Vakıfbank Yeşik Konut Kredisi Kampanyası tamamlanmış veya yapımı devam eden A ve B sınıfı enerji verimli konutlar için kullanılabiliyor. Kredi kampanyası gereği müşterilere bu kredi ürününde 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Üstelik düşük bir peşinat tutarı ile de ev sahibi olmak bu kampanya ile mümkün oluyor. A sınıfı enerji verimli konutlar için eskpertiz değerinin yüzde 90'ı, B sınıfı enerji verimli konutlar için ekspertiz değerinin 500 Bin TL'ye kadar olan kısmının yüzde 90'ı ve 500 Bin TL'nin üzerindeki kısmın yüzde 85'i kredilendirilebiliyor. 

Vakıfbank tarafından Yeşil Konut Kredisi Kampanyası kapsamında müşterilere uygun ödeme imkanları da sunuluyor. Buna göre müşteriler kredi geri ödeme planlarını eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli yapabiliyorlar.

AYLIK YÜZDE 1,25 FAİZ ORANI İLE KONUT KREDİSİ

Yeşil Konut Kredisi Kampanyası kapsamında müşterilere çok uygun faiz koşulları da kullandırırılıyor. A sınıfı enerji verimli konutlalar için aylık yüzde 1,25 ve B sınıfı enerji verimli konutlar için aylık yüzde 1,29 faiz oranları ile konut kredisi kullandırılabiliyor. 

Yorumlar (0)