Vakıfbank'tan Çift Kredi Paketi: Ev, Otomobil Alacaklara Taşıt, Konut Kredisi

Vakıfbank kredi paketlerini kullanarak ev yada araba almak isteyen vatandaşlar için bankanın yeni yıl kredi faiz oranlarını, yıllık maliyet tabloları ile birlikte araştırdık. İşte yılbaşı kapsamında sunulan kredi paketleri ve Vakıfbank'ın güncel faiz oranları.

Vakıfbank'tan Çift Kredi Paketi: Ev, Otomobil Alacaklara Taşıt, Konut Kredisi

Vakıfbank yeniyıl kredi paketleri ve güncel faiz oranlarıyla uzun kısa vadeli ödeme planları. 

Sıfır veya ikinci el ev alacak olan vatandaşlar ile yine 0 veya 2. el araba alacak olan vatandaşlar için Vakıfbank çeşitli kredi paketleri sunuyor. Bu kredi paketlerinde esnek ödeme seçenekleri ön plana çıkarken banka ödeme erteleme imkanları da sağlıyor. 

VAKIFBANK KREDİ PAKETLERİNDE ÖDEME KOLAYLIKLARI

Vakıfbank müşterilerinin kredi kullanımlarına özel ödeme seçenekleri sunuyor. İhtiyaç kredisi kullanımlarında 7 farklı ödeme planı hazırlayabilen Vakıfbank, taşıt ve konut kredisinde müşterilerin aylık kazanç tablolarına göre bir plan oluşturuyor. 

Vakıfbank tarafından sağlanan ödeme planlarında aylık eşit taksitli ödeme en çok tercih edilen yöntem olsa da müşterilerin tercihleri değişiklik gösterebiliyor. Bu çerçevede banka ara ödemeli, artan taksit ödemeli, azalan taksit ödemeli seçenekler sunuyor. Müşterilerin bir diğer ödeme tercihi ise serbest ödemeli plan. 

VAKIFBANK TAŞIT VE KONUT KREDİSİ

Vakıfbank'ın taşıt kredisi kullanımlarında müşteriler ister sıfır ister ikinci el araba alsın. kredi limiti aynı hesaplama ile uygulanır. Müşterilerin kredi kullanarak alacakları arabanın değerinin 120 bin TL'nin üstünde olması durumunda kredi limiti araç değerinin yüzde 50'si kadar olacak. Ancak daha ucuz bir araç alınacaksa Vakıfbank yüzde 70 oranında kredi sağlayacak. 

Konut kredisi kullanımlarında ise Vakıfbank müşterilerinin alacakları evin ikinci el veya sıfır olmasına bakmadan, evin değerinin yüzde 80'i ile yüzde 90'ı oranında kredi sağlar. Bu farklılık kredi paketlerine göre değişir.

GÜNCEL FAİZ ORANLARI

Vakıfbank'tan kredi kullanarak araba alacak olan vatandaşlar için yüzde 1.79 faiz uyguluyor. Bankanın ev alacak olan müşterilerine sağladığı kredi faiz oranı ise yeni yılın ilk günleri için yüzde 1.49 olarak duyuruldu. 

Emlak365.com