Vakıfbank'tan Çifte Kampanya! Yüzde 20 İndirimli Ev Satışı, 180 Ay Vadeli Konut Kredisi

Vakıfbank banka gayrimenkul satışlarında yüzde 20 indirim kampanyası uyguluyor. Bu konut satışları ile ev alacaklara banka ayrıca konut kredisi imkanı sunuyor. Uzun vadeli konut kredisi desteği ile Vakıfbank'tan indirimli konut almak isteyenler için satışlar ihale usulü yapılıyor. Başvuruda bulunan vatandaşlar ihalelere tekliflerini bankanın internet sitesinden veriyorlar. Kredi başvurularını da konut alımlarıyla birlikte yapabiliyorlar.

Vakıfbank'tan Çifte Kampanya! Yüzde 20 İndirimli Ev Satışı, 180 Ay Vadeli Konut Kredisi

Yüksek kredi maliyetleri nedeniyle ev alamayanlara Vakıfbank'tan indirimli konut satışı geldi. 

Bankanın Sarıpanjur kampanyaları arasında yer alan gayrimenkul satışlarıyla müşterilere ev, işyeri ve arsa alımı sunuluyor. Bu satışlardan ev alacak olanlar ise özel bir konut kredisi fırsatından yararlanabiliyor.

VAKIFBANK'TAN KONUT SATIŞ KAMPANYASI

Vakıfbank'ın banka gayrimenkul satışları internet üzerinden duyuruluyor. Türkiye geneli farklı il ve ilçelerde yer alan Vakıfbank'a ait konutlar belli bir değer üzerinden ihaleye çıkarılıyor. Müşteriler kendilerine uygun bir daire bulmaları durumunda satış için başvuru yapıyorlar. 

1+1 dairelerden çok lüks ve büyük konut satışlarına kadar geniş bir alanda gayrimenkul satışı yapan Vakıfbank, Ekim 2020 döneminde bu satışlarda yüzde 2020'ye varan indirimler uyguladığını duyurdu. 

Emlak365.com olarak Vakıfbank'ın sitesinde yer alan bazı konutlar için satış duyurularını paylaşıyoruz. 

KONUT KREDİSİ DESTEĞİYLE

Vakıfbank tarafından yapılan bu konut satışlarından almak isteyenlere özel bir ev kredisi sağlıyor. 

Banka resmi sitesinden yapmış olduğu açıklamasında, gayrimenkul alımları için kredi kullanılması durumunda 180 ay vade uygulanacağını duyurdu. Kredi maliyetleri oranlarına dair paylaşılan bilgilerde aylık faiz oranı yüzde 1.18 olarak duyurdu. 

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İnternet bankacılığı kullanan vatandaşlar başvurularını internet bankacılığı üzerinden yapabilirler. İnternet bankacılığı kullanmayan vatandaşlar bakanın web sitesinden inceleyecekleri duyurulara başvuruları banka şubelerinden yapabilirler.

Emlak365.com

Yorumlar (0)