Vakıfbank'tan Herkesi Ev Sahibi Yapan Konut Kredisi Kampanyası! 2.497 TL Taksitle 150 Bin TL Konut Kredisi

Yeni bir konut satın almak için müşterilerine destek olan Vakıfbank düşük faizli konut kredisi kampanyası ile rakiplerine meydan okudu. Vakıfbank konut kredisi ile şimdi yeni bir ev sahibi oldukça kolaylaştı. 150 Bin TL Vakıfbank konut kredisi maliyet hesaplama...

Vakıfbank'tan Herkesi Ev Sahibi Yapan Konut Kredisi Kampanyası! 2.497 TL Taksitle 150 Bin TL Konut Kredisi

Konut fiyatlarının yükselişi yeni bir konut satın almak isteyenleri oldukça tedirgin etmeye devam ediyor. Birikimleri ile konut satın almak isteyen ve bu isteklerini fiyatlar geri gelir diyerek bekleten vatandaşlar son dönemlerde konut fiyatlarına gelen zamlarla şok üstüne şok yaşadılar. Konut fiyatlarının oldukça yüksek bir seviyeden seyretmesi konut yatırımı yapmayı düşünenleri ani bir karare vermeye zorluyor. 

KONUT FİYATLARININ YÜKSELMESİ KONUT KREDİSİ TALEPLERİNİ ARTTIRDI

İnşaat maliyetlerindeki artışın devam etmesi ve bu durumun konut fiyatlarına zam olarak yansıyacak olması vatandaşları mecburen konut kredilerine yönlendiriyor. Konut kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşların tüm yolları ise Vakıfbank'a çıkıyor. Çünkü şu anda bankacılık sektöründe en düşük faizli konut kredisini Vakıfbank veriyor. Konut kredisi kampanyası ile Vakıfbank uygun maliyetlerle müşterilerine finansman desteği temin ediyor.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI AVANTAJLARI

Vakıfbank konut kredisi kampanyasınıun müşterilere sağşladığı avantajları yalnızca düşük faiz olarak nitelemenin doğru olmayacağını söyleyen banka yetkilileri müşterilere esnek ödeme imkanı tanınmasının da oldukça önemli olduğunun altını çizdiler. 

Vakıfbank'ta konut kredilerine tüm diğer bankalarda olduğu gibi 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor. 10 yıl gibi uzun bir süreçte taksit ödeyecek müşterilerin ekonomik durumlarının inişli çıkışlı olabileceğini hesaplayan Vakıfbank bu nedenle müşterilere esnek ödeme imkanı tanıyor. Müşteriler bütçelerine en uygun ödeme planını seçerek kendilerini önemli maddi sıkıntılara sokmadan konut kredisi geri ödemelerini yapabiliyorlar.

150 BİN TL KONUT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

Vakıfbank'tan konut kredisi klullanan müşteriler aylık olarak yüzde 1,32 kredi faizi ödüyorlar. Bu veri ile 120 ay vadeli 150 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 2.497 TL ödeme yapıyorlar. Bu krediyi kullanan müşteriler 750 TL kredi tahsis ücreti ve 1.100 TL ekspertiz ücreti ödüyorlar. Bu ücretler kredinin toplam maliyeti içerisinde yer alıyor. Kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 17 oluyor. Bu oranın Merkez Bankası'nın politika faizinden daha düşük olması ayrıca dikkat çekiyor. 120 ay boyunca ödeme yapan müşteriler bu kredi karşılığında bankaya 299.729 TL ödeme yapmış oluyorlar.

Yorumlar (0)