Vakıfbank'tan Konut Kredisi Destekli Ucuz Konut, Arsa ve Satılık Gayrimenkul İlanları Yayımlandı

Vakıfbank konut kredisi paketleri arasında yer alan Vakıfbank banka gayrimenkulü konut kredisi paketi ile kredi desteği sağlanan çok sayıda ucuz gayrimenkuller satışa sunuldu. 2021 yılının ilk ilanları piyasa fiyatının nerede ise yarı fiyatına ev sahibi olma imkanı sunuldu. Vakıfbank'tan satılık arsa, daire, tarla, dükkan, işyeri, gayrimenkul ilanları haberimizde...

Vakıfbank'tan Konut Kredisi Destekli Ucuz Konut, Arsa ve Satılık Gayrimenkul İlanları Yayımlandı

2021 yılında konut fiyatları giderek yükselirken ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak bankaların satılık ucuz gayrimenkul ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bankaların portföyünde yer alan taşınmazlar piyasa fiyatının çok daha altına ucuz fiyatlarla satışa sunuluyor. 

VAKIFBANK BANKA GAYRİMENKULÜ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI! 

Başlatılan kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank tarafından satışa sunulan taşınmazlardan almaları halinde ucuz kredi desteği sağlanacak. Vakıfbank banka gayrimenkulü konut kredisi faiz oranı yüzde 1.60 olarak uygulanırken kredi vadesi ise 120 ay olarak belirlendi. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi çeken kişilerden kredi tahsis ücreti ise yüzde 0,5 olarak tahsil edilecek. 

VAKIFBANK SATIYOR! 10 BİN LİRAYA TARLA, 15 BİN LİRAYA DÜKKAN, 33 BİN LİRAYA APARTMAN DAİRESİ, 35 BİN LİRAYA MÜSTAKİL EV

Vakıfbank internet sitesi üzerinden şu anda satışa sunulan çok sayıda gayrimenkul bulunurken en düşük fiyatlar açısından  değerlendirildiğinde; 

Osmaniye Merkez Fakıuşağı adresinde yer alan 2+0 daire için belirlenen fiyat 33 bin TL, 

Sivas Gemerek Kümeören adresinde yer alan 244 metrekarelik müstakil ev için belirlenen fiyat 35 bin TL, 

Karaman Ermenek Katranlı adresinde yer alan satılık tarla ilanı için belirlenen fiyat 10 bin TL, 

Şanlıurfa Eyyübiye Gümüşkuşak adresinde yer alan satılık  dükkan ilanı için belirlenen 14 bin TL fiyat en düşük ilanlar olarak sıralamada yer aldı. 

VAKIFBANK SATILIK TAŞINMAZ İLANLARI İÇİN BAŞVURULAR NEREDEN, NASIL YAPILACAK?

Vakıfbank'tan satılık gayrimenkul ilanları kurumun internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan her ilan için teklif vermek isteyen kişiler için başvuru öncesinde kendilerine en yakın Vakıfbank şubesi ziyaret edilerek teminat tutarının yatırılması istenmektedir. 

Bu tutarı yatıran kişilerin cep telefonlarına üyelik numarası ve şifresi bilgisi gönderilmekte olup bu şifre ile sisteme giriş yapılarak Vakıfbank taşınmaz satışı ilanları için teklif verilmesine izin verilmektedir. İhale yöntemi ile yapılan satışlarda süre bitiminde en yüksek teklifi veren kişi ya da kurumlar taşınmazı satın alma hakkını elde etmektedir. 

Emlak365.com