Vakıfbank'tan Özel Konut Kredisi Kampanyalarında Faiz Artışı

Vakıfbank banka gayrimenkul satışı yapan bankalardan. Bankaya ait konut, işyeri, dükkan ve diğer gayrimenkuller için özel kredi imkanları sunan banka son dönemlerde bu kredi özelliklerini değiştirdi. Çok düşük oranlarda kredi imkanı sağlayan banka bu oranlarını artırdı.

Vakıfbank'tan Özel Konut Kredisi Kampanyalarında Faiz Artışı

Ev, dükkan, işyeri, arsa, tarla alımı yapacak olan vatandaşlar uygun fiyatlar ve özel kredi kampanyaları nedeniyle banka gayrimenkul satışlarını yakından takip ediyorlar. 

Her bankanın sunduğu bu satış işlemleri Türkiye geneli çok sayıda il ve ilçede yapılırken vatandaşlar bu duyuruları bankaların resmi sitelerinden takip ediyorlar. Bankalar banka gayrimenkul satışlarında müşterilerine özel imkanlar da sunuyorlar. 

VAKIFBANK'TAN BANKA GAYRİMENKULÜ SATIŞLARINA ÖZEL KREDİLERDE FAİZ ARTIŞI

Vakıfbank tarafından sağlanan banka gayrimenkul satışı konut kredilerinde en dikkat çeken detay sunulan faiz oranlarında olurdu. Kredi faiz oranlarının yüzde 0.99 olduğu dönemlerde Vakıfbank müşterilerinin banka gayrimenkulü almalarında yüzde 0.79 oranından kredi imkanı sağlardı. 

Yeni Faiz Oranları

Vakıfbank'ın Ekim ayının başında duyurduğu oranlar ise yüzde 1.10 bandının üzerine çıkmış durumda. 

Vakıfbank yeni dönem itibariyle konut kredisi faiz oranlarını yükselten bankalardan biri. Banka son güncellemesi ile yüzde 1.19 bandından konut kredisi sağlıyor. Bankanın sağladığı özel konut kredisi olan banka gayrimenkullerinde ise bu oran yüzde 1.18 seviyesine yükseldi. 

Vakıfbank'tan konut başta olmak üzere çeşitli gayrimenkul alımı yapacak olan vatandaşlar yüzde 1.18 kredi faiz oranının yanında 120 ay vade ve bankanın sunduğu esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilecekler. 

BANKA GAYRİMENKULLERİ NASIL ALINIR?

Vakıfbank ve diğer bankalar kendilerine ait olan gayrimenkulleri satışa çıkardıklarında bu ilanları resmi siteleri üzerinden ilan ediyorlar. Müşteriler kendilerine uygun konut veya gayrimenkul olması durumunda internet bankacılığı yada banka şubelerinden başvuru yapabiliyorlar.

Emlak365.com