Vakıfbank'tan Yüzde 0.88 Faizle Özel Konut Kredisi Kampanyası!

Bankaların konut kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken Vakıfbank yeni bir güncelleme yaparak yüzde 0.88 faiz oranı ile konut kredisi kullanma imkanı sundu. Kentsel dönüşüm konut kredisi kampanyası ile evini kentsel dönüşüm ile yenilemek isteyen kişilere Vakıfbank 120 ay vadeli konut kredisi desteğini sadece 0.88 faiz oranı ile sunacak. Vakıfbank konut kredisi faizleri, sarı panjur konut kredisi kampanyaları ve kentsel dönüşüm konut kredisi kampanyası detayları haberimizde...

Vakıfbank'tan Yüzde 0.88 Faizle Özel Konut Kredisi Kampanyası!

Ev sahibi olmak isteyen kişiler yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile büyük hayal kırıklığı yaşamaya devam ederken Vakıfbank konut kredisi paketi için yeni bir güncelleme yaptı. 

VAKIFBANK'TA EN DÜŞÜK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE 0.88 OLARAK GÜNCELLENDİ! 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile protokol imzalayan Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi paketi ile konut kredisi kullanacak kişilere yüzde 0.88 faizle kredi desteği sağlayacak. 

A sınıfı, B sınıfı ve Standart enerji kimlik belgesi notuna göre 3 farklı tipte konut kredisi faiz oranı uygulayan bankada:

Kentsel Dönüşüm Konut Yapım Kredisi A Sınıfı Verimlilik Paketinde yüzde 0.88 

Kentsel Dönüşüm Konut Yapım Kredisi B Sınıfı Verimlilik Paketinde yüzde 0.92

Kentsel Dönüşüm Konut Yapım Kredisi C Sınıfı Verimlilik Paketinde yüzde 0.96 olarak uygulanacak. 

Kentsel dönüşüm bitmiş konut kredisi paketlerinde de başvuru yapan kişilere aynı oranlar uygulanacak. 

KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT KREDİSİ NEDİR, KİMLER KULLANABİLİR?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kentsel dönüşümü desteklemek ve vatandaşı teşvik etmek amacı ile farklı pek çok program ile ödemeler yapmaktadır. 

Bunlardan en çok tercih edilenler kentsel dönüşüm kira yardımı ve kentsel dönüşüm konut kredisi faiz desteği programıdır. 

Bankaların konut kredisi paketlerindeki faiz indirimleri ve güncellemeleri ile kampanyalar hakkında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek isterseniz;

İnstagram Hesabımız için TIKLAYIN

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Söz konusu yardım programı kapsamında evi kentsel dönüşüme girenler, riskli yapı raporu olan kişiler için bankalardan konut kredisi desteği sağlanmakta, böylelikle evini kendisi yenilemek isteyene devlet desteği sağlanmaktadır. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı konut kredisi kullanan kişiler için bankaların uygulamış olduğu kredi faiz oranının belirli bir bölümü kendisi üstlenmekte, vatandaşın faiz yükünü düşürmektedir. 

Kentsel dönüşüm konut kredisi başvurusu Vakıfbank şubeleri üzerinden kabul edilmektedir. Başvuru için konutun riskli yapı raporu olması ya da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından riskli alan ilan edilen sınırlar içerisinde bulunması, binanın anlaşma ile tahliye edilmesi yeterlidir. 

Emlak365.com