Vakıfbank Yüzde 1.30 Faiz Oranı İle Yeni Konut Kredisi Kampanyası Başlattı!

Vakıfbank konut kredisi kampanyası açıklaması yaptı. Banka ev, işyeri ve arsa almak isteyen kişilere yüzde 1.30 faiz oranı ile kredi desteği sağlayacak.

Vakıfbank Yüzde 1.30 Faiz Oranı İle Yeni Konut Kredisi Kampanyası Başlattı!

Vakıfbank konut kredisi kampanyası açıklaması yaptı. Banka ev, işyeri ve arsa almak isteyen kişilere yüzde 1.30 faiz oranı ile kredi desteği sağlayacak.

Konut kredisi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı. Emlak365.com sitesi olarak sizlere duyurmuş olduğumuz yeni faiz güncellemesi sonrasında Vakıfbank kredi servisi tarafından bugün yeni kampanya duyurusu yayımlandı.Kampanya kapsamında Vakıfbank tarafından satışa sunulan kendi banka gayrimenkulleri arasından alım yapan kişilere hem yüzde 1.30 faiz oranı ile konut kredisi kullandırılacak hem de bu taşınmazlardan satın alan kişilere yüzde 20 indirim imkanı sağlanacak .Banka 60 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satışı yaparken konutlara ek olarak yatırım amaçlı arsa ve işyeri satış fırsatları da bulunuyor. 

Vakıfbank Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi Kampanyası Vakıfbank tarafından satışa sunulan konut, arsa, işyeri niteliğinde olan taşınmazlar için yüzde 1.30 faiz oranı ile konut kredisi kullanma imkanı sunulacak.Yine kampanya kapsamında bu taşınmazları satın alan kişilere yüzde 20 indirim uygulanacak. Söz konusu kampanya, indirim ve 1.30 faiz oranı sadece Vakıfbank tarafından satışa sunulan taşınmazlar için geçerli olacak. Bankanın şu anda Vakıfbank Satılık Gayrimenkuller listesi içerisinde bugün itibari ile geçerli olmak üzere 2 bin 74 adet konut, 866 adet satılık işyeri ve 380 adet satılık arsa ilanı yer alıyor. 60 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satışı yapan Vakıfbank bu konutlar için 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı olarak yüzde 1.30 oranını sunuyor. 

Vakıfbank'tan Nasıl Ev Alınır, Teklif Nasıl Verilir?Taşınmazlara teklif verebilmek için en yakın VakıfBank Şubesi’ne başvurulması, taşınmazın muhammen bedelinin %5’i tutarındaki teminatın yatırılması şubede doldurulacak Gayrimenkul Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalaması gerekmektedir.Başvuru Evrakları Nelerdir?Gayrimenkul Satış Şartnamesi ve yatırılan teminatın dekontuna ilave olarak gerçek kişiler için; Nüfus cüzdan fotokopisi, tüzel kişiler için; Gayrimenkul Satış Şartnamesi’ni imzalayan kişinin şirket yetkilisi olduğunu gösterir en son tarihli imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi fotokopisi ve vergi levhası evrakları talep edilmektedir. Bankaların konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve faiz oranları hakkındaki gelişmeleri yakından takip etmek, TOKİ projeleri, konut ve emlak sektöründeki gelişmelerden haberdar olmak için uygulamalarımızı takip edebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEmlak365.com
Yorumlar (0)