Vakıfbank'tan Çifte Konut Kredisi Kampanyası! Hem Düşük Faiz Hem Düşük Peşinat

Vakıfbank ev alacak olan müşterilerine Mart ayının en düşük faizli konut kredisi kampanyasını duyurdu.

Vakıfbank'tan Çifte Konut Kredisi Kampanyası! Hem Düşük Faiz Hem Düşük Peşinat
Vakıfbank ev alacak olan müşterilerine Mart ayının en düşük faizli konut kredisi kampanyasını duyurdu.

Kısa süre önce kampanya detaylarını açıklayan Vakıfbank daha sonra kampanya detaylarını güncelledi. Faiz oranlarını düşüren banka, kampanyalı konut kredisi avantajlı hale getirdi. İşte Vakıfbank'ın yeni dönem konut kredisi kampanyası.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI DAHA AVANTAJLI

Vakıfbank mart ayı başında duyurduğu konut kredisi kampanyasında, enerji tasarrufu kapsamında müşterilerine avantajlı oranlar sağladığını duyurmuştu. Müşterilerin alacakları evin enerji sınıflandırmasına göre konut kredisi vereceğini ilan eden Vakıfbank konut faiz oranlarında da indirime gitti. Bankanın sağladığı bu oran Mart ayının en düşük faizli konut kredisi olurken kredi paketinde daha farklı avantajlar yer alıyor.

Faiz Oranları

* Vakıfbank A sınıfı enerji kimlik belgesine sahip olan evlerden alacak olan müşterilerine yüzde 1.25 faiz oranıyla kredi imkanı sağlayacak.

* Alınacak evin enerji kimlik belgesi B sınıfı olması durumunda ise uygulanacak konut kredisi faiz oranı yüzde 1.29 olarak hesaplanacak.

Vakıfbank'ın ilan ettiği yüzde 1.25 ve yüzde 1.29'luk faiz oranları mart ayının en düşük konut kredisi faiz oranları arasında yer alıyor. Bankanın standart konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1.32 seviyesinde.DÜŞÜK PEŞİNAT FIRSATI

Vakıfbank resmi internet sitesinden ilan ettiği konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin yine alınacak evin enerji kimlik durumuna göre düşük peşinat ödeyeceklerini ilan etti. Bankanın peşinat ödemelerine dair açıklaması şu şekilde;

* Yeşil konut kampanyası ile enerji performansına göre A sınıfı konutlar için ekspertiz değerinin maksimum %90’ına kadar konut kredisi sağlanır.

* B sınıfı konutlar için ise ekspertiz değeri 500.000 TL’ye kadar maksimum %90’ına kredi verilir.

* B sınıfı konutlarda değeri 500.000TL üzerinde olan evler için maksimum %85 oranında kredi sağlanır.

MALİYET TABLOSU - 100 BİN TL KONUT KREDİSİ KULLANIRSA ÖDEME PLANI NASIL OLUR?

Vakıfbank'ın çifte konut kredisi kampanyası ile 120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi kullanmak isteyenler ödemelerini aşağıda yer alan tabloya göre yapacaklar.KREDİ ÖDEME SEÇENEKLERİ

A sınıfı veya B sınıfı enerji kimlik belgeli konut alacak ve Vakıfbank'tan kredi kullanacak olanlar başvurularını Vakıfbank şubelerine yapacaklar. Kredi başvuruları kabul edilenler geri ödemelerini eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif planlar ile yapabilecekler.
Yorumlar (0)