Vakıfbank'tan En Uygun Faiz Oranı İle 0.93 / 1.25 ve 1.32 Faiz Oranı ile 3 Farklı Konut Kredisi Kampanyası

Konut fiyatlarında yaşanan geri çekilme ile vatandaşlar yeniden ev alımlarına başlarken konut kredisi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişiler için en uygun konut kredisi veren banka Vakıfbank oldu. Vakıfbank kentsel dönüşüm konut kredisi, yeşil konut kredisi ve sarı panjur konut kredisi kampanyaları ile yüzde 0.93 seviyesinden başlayan oranlarla ev sahibi olma imkanı sundu.

Vakıfbank'tan En Uygun Faiz Oranı İle 0.93 / 1.25 ve 1.32 Faiz Oranı ile 3 Farklı Konut Kredisi Kampanyası
Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Nisan ayında en uygun konut kredisi veren banka olmayı başaran Vakıfbank 3 farklı kredi paketi ile her talebe uygun bir çözüm sunmayı başardı. En düşük konut kredisi faiz oranını yüzde 0.93 seviyesine çeken banka büyük ilgi gördü.

VAKIFBANK KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT KREDİSİ PAKETİ İLE YÜZDE 0.93 FAİZ ORANI İLE KREDİ DESTEĞİ 

Düzenlenen kentsel dönüşüm konut kredisi kampanyası kapsamında 120 ay vadeli olmak üzere yüzde 0.93 seviyesinden başlayan oranlarla kredi kullanma imkanı sunuldu. Kampanya kapsamında evini kentsel dönüşüme veren hak sahipleri, oturduğu evi kentsel dönüşüme giren kiracılar ile kentsel dönüşüm bölgesi ilan edilen yerlerde taşınmazı bulunan kişilere;

A sınıfı verimlilik sınıfında yer alan konutlar için yüzde 0.93 faiz oranı ile,

B sınıfı verimlilik sınıfında yer alan konutlar için yüzde 0.97 faiz oranı ile,

C sınıfı verimlilik sınıfında yer alan konutlar için yüzde 1.01 faiz oranı ile konut kredisi kullanma imkanı sunuldu.VAKIFBANK SARI PANJUR KONUT KREDİSİ KAMPANYASI İLE EN UYGUN KREDİ VEREN BANKA OLDU!

Sarı panjur konut kredisi kampanyası kapsamında uygulanan yüzde 1.32 faiz oranı ile Vakıfbank en uygun konut kredisi veren banka oldu. Yeni konut alımları için düzenlenen kampanya kapsamında eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif ödeme planları da sunuldu.VAKIFBANK YEŞİL KONUT KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

Yeşil konut kredisi kampanyası ile yüzde 1.25 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunan Vakıfbank A ve B enerji sınıfı verimli konutlar için daha düşük faiz oranı ile kredi desteği sağlamaktadır.120 aya kadar vadeli olarak verilen kredi paketinde A sınıfı konutlarda 1.25 faiz oranı ile B sınıfı konutlarda ise 1.29 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuldu.
Yorumlar (0)