Yapı Kredi 500 Bin TL’ye Kadar Konut Kredisini Yüzde 1,33 Flaş Faiz İle Sunuyor!

Bu kredinin 100 bin TL olarak talep edilmesi halinde ise faiz oranından %1,39 olarak yararlanmak mümkün hale getiriliyor.

Yapı Kredi 500 Bin TL’ye Kadar Konut Kredisini Yüzde 1,33 Flaş Faiz İle Sunuyor!
Bu kredinin 100 bin TL olarak talep edilmesi halinde ise faiz oranından %1,39 olarak yararlanmak mümkün hale getiriliyor. 100 bin TL limitli kampanyalı konut kredisinde 120 ay vade imkanı sunulurken aylık taksitler ise 1.718 TL olarak hesaplanıyor. Bu tutarla 500 bin TL için değişim gösteriyor. Kredi isteyenler tarafından 200 bin TL olarak da talep edilebiliyor.

Kredinin Ödeme Planı Bilgileri

Kampanyalı 500 bin TL yüksek limitli konut kredisini kullananlar için %1,33 faiz oranı ve 120 ay vade süresi uygulanıyor. Kredinin hesaplanan aylık taksitleri ise 8.363 TL olarak ödeme planlına aktarılıyor. Kredi eğer 200 bin TL limit ile kullanılmak isteniyorsa kampanya kapsamında %1,39 faizden ve 3.436 TL aylık taksitlerden 120 ay vadede yararlanmak mümkün hale geliyor.

Bu kredi seçeneğine başvuru için ise Yapı Kredi şubelerinden evrak teslimi gerçekleştirilmesi ve kredi başvuru formunun doldurulması şarttır Kampanyalı konut kredileri için maaş bordrosu veya gelir belgesi tesliminin esas alındığı belirtiliyor.

Kampanyalı Konut Kredisine Başvuru Nasıl Yapılacak?

Kampanyalı konut kredisini almak isteyenler kendilerine en yakın konumda olan Yapı Kredi Bankası şubesine giderek, TC kimlik kartı fotokopisi, maaş bordrosu veya gelir belgesi, konuta ilişkin tapu fotokopisi, isme düzenlenmiş bir fatura teslimi gerçekleştirecekler. Bu evrakların iletimi ardından ise ‘’ Yapı Kredi kampanyalı konut kredisi başvuru talep formu’’ kimlik ve iletişim bilgileri ile dolduruluyor. Form imzalandığında ve teslim edildiğinde ise başvuru tamamlanıyor.

Kredi için onay ise en geç 7 iş günü içinde müşterilere veriliyor. Onay almak için yasal takipte yer alan kredi ve kredi kartı borcuna sahip olmama, TC vatandaşı olma, 18 yaşının üzerinde olma, aylık gelire sahip olma ve kredi notunun düşük olmaması gerekiyor. Bu kişiler gerekli konut kredisinden kampanyalı olarak yararlanabiliyorlar.
Yorumlar (0)