Yapı Kredi Bankası Tek Tıkla Konut Kredisi Veriyor!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Yapı Kredi Bankası internetten başvuru imkanı ile konut kredisi desteği sağlıyor. Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranı, başvuru şartları ve merak edilen detaylar haberimizde!

Yapı Kredi Bankası Tek Tıkla Konut Kredisi Veriyor!

Konut kredisi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Yapı Kredi Bankası konut kredisi kampanyasını duyurdu. 120 ay vadeli konut kredisi desteği sağlayan Yapı Kredi Bankası "hayallerinizi ertelemeyin" sloganı ile düzenlediği kampanya kapsamında internetten kredi başvurusu yapma imkanı da sunuyor. 

YAPI KREDİ BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Ev sahibi olmak isteyen müşterilerine yönelik olarak finansman desteği sunan Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranı rakamını yüzde 1.45 olarak duyurdu. Diğer bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası'nda da kredi faiz oranları yükselirken banka konut satın almak işlemleri için kullanılacak olan kredi paketinde 120 aya kadar vadeli kredi kullanma imkanı sunuyor. 

Şu anda en uygun konut kredisi veren banka yüzde 1,32 faiz oranı ile Vakıfbank olarak öne çıkarken bu bankayı yüzde 1,37 oranı ile Ziraat Bankası, yüzde 1,38 oranı ile Halkbank ve yüzde 1,39 oranı ile Akbank takip ederken Yapı Kredi Bankası ise yüzde 1,45 oranı ile en uygun konut kredisi veren ikinci özel banka olarak öne çıktı. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere yönelik olarak Yapı Kredi Bankası internet sitesi üzerinden online konut kredisi başvurusu yapma imkanı sunuluyor. Yapı Kredi Bankası konut kredisi sayfasında yer alan hemen başvur butonuna tıklayarak gelen yeni ekranda kredi başvuru butonuna basılarak gelen ekranda istenilen bilgileri eksiksiz olarak dolduran kişilere aynı gün içerisinde kredi başvuru sonucu gönderiliyor. 

Kredi ön onayı alan kişilerin ilgili evrakları şubelere teslim etmeleri halinde kredi süreci başlatılmaktadır. 

Yorumlar (0)