Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! Yeni Faizle 100 Bin TL Konut Kredisi Hesaplama!

Türkiye'de ev sahibi olmak isteyen vatandaşların finansman arayışları sürüyor. Konut kredisi ile açık kalan tutarları kapatmak isteyen vatandaşlar için Yapı Kredi Bankası'ndan faiz düşüşü haberi geldi. Yapı Kredi Bankası konut kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! Yeni Faizle 100 Bin TL Konut Kredisi Hesaplama!

Konut satın almak Türkiye'de her ailenin hayalidir. Bu hayalleri gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ev sahibi olup kira derdinden kurtulabilmek için şartlarını zorlamaya devam ediyorlar. Bu konuda konut kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar uygun finansman destekleri ile konut satın alma planları yapıyorlar.

KONUT KREDİSİ FAİZLERİ DÜŞTÜ

Konut kredisi kampanyanlarını araştıran vatandaşlara faiz sürprizini Yapı Kredi Bankası yaptı. Konut kredisi faizlerini düşüren Yapı Kredi Bankası aylık yüzde 1,39 faiz ile konut kredisi vermeye başladı. Müşterilerinin konut satın almaları için uygun finansman desteğini oldukça düşük maliyetle sunan Yapı Kredi Bankası'nın konut kredisi kampanyasına rekor başvuruların olması bekleniyor. 

Özel bankalar arasında Akbank ile en düşük konut kredisi faizi uygulayan banka olan Yapı Kredi Bankası, kamu bankaları ile arasındaki çıtayı da neredeyse tamamen ortadan kaldırdı. Halkbank aylık yüzde 1,38 faizle, Ziraat Bankası aylık yüzde 1,37 faizle ve Vakıfbank da aylık yüzde 1,34 faizler konut kredisi veriyor. 

Yapı Kredi Bankası konut kredisi kampanyası ile en avantajlı bankalardan birisi haline gelirken müşterilerine faiz dışında da imkanlar tanımaya başladı. Yapı Kredi Bankası'ndan konut kredisi kullanan müşteriler bu kredi geri ödemelerini kendi bütçelerine göre en uygun şekilde planlayabiliyorlar. Yapı Kredi Bankası esnek ödeme kolaylığı ile müşterilerine büyük bir imkan da sağlıyor. Bu imkanı kullanan müşteriler kolay bir şekilde ev sahibi olabiliyorlar.

100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Yapı Kredi Bankası'ndan konut kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,39 faiz uygulanıyor. Bu şartlarda 120 ay vadeli konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay kredi taksiti olarak 1.717 TL kredi taksiti ödüyorlar. 10 yıl boyunca devam edecek olan bu ödemelerin sonucunda müşteriler ev sahibi olabiliyorlar.

Yorumlar (0)