Yaz Tatili için Devre Mülk Alacaklara 36 Ay Vadeli Finansman

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerine 36 ay vadeli devre mülk finansmanı sağlıyor. Bankanın devre mülk finansmanının maliyet oranları ile kullanım detayları haberimizde.

Yaz Tatili için Devre Mülk Alacaklara 36 Ay Vadeli Finansman
Bankaların konut kredisi ve finansmanları yazlık veya devre mülk alımlarında geçerli olmayabiliyor. Bu tür durumlarda bankalar ek kampanyalar sunuyorlar. Bu kampanyalardan bir tanesi de Albaraka Türk Katılım Bankası  tarafından sağlanıyor.

DEVRE MÜLK FİNANSMANI

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin devre mülk alımlarına finansman desteği sağlıyor. Tamamen devre mülk alımına özel olarak uyarlanan bu finansman ile müşteriler taksitle devre mülk sahibi olma imkanı yakalıyorlar. Bankanın sitesinden ilan edilen bu finansman özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Devre Mülk Finansmanı Özellikleri

Devre Mülk tapu kaydı gerektirir ve her yıl belirli dönemlerde asgari 15 gün süreli konaklama imkânı verir. Bu kapsamda devre mülk almak isteyenler ödemeleri finansman kullanarak yapmak isterlerse bankaların doğrudan ihtiyaç finansmanından faydalanabilirler.

Bunun dışında faizsiz bankacılık işlemleri kapsamında Albaraka Türk Katılım Bankası'da sadece devre mülk alımlarına özel bir finansman imkanı sağlıyor. Bankanın nisan ayı döneminde sunduğu finansman özellikleri ise şu şekilde;

* Devre Mülk almak için Albaraka Türk Katılım Bankası'dan finansman kullanacaklar, alacakları devre mülkün tamamı için finansman kullanabilirler. Ancak banka gerekli görmesi durumunda ek teminat talep edebilir.

* Geri ödemeleri 36 ay vade ile yapılır.

* Albaraka Türk Katılım Bankası 0 - 24 ay vadeli ödemeler için farklı, 25-36 ay vadeli ödemeler için ise farklı kar payı oranı uygular.

* Nisan 2021 döneminde banka 0 24 ay vadeli devre mülk finansmanı için yüzde 1.79 kar payı uygulayacak.

* Bu süreçte ödemeler 25 ay ile 36 ay vadeli yapılmak istenirse uygulanacak kar payı oranı yüzde 1.83 olacak.

* Finansman kullanarak devre mülk alacaklar için Albaraka Türk Katılım Bankası aylık eşit ödemeli taksit seçeneği sunuyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ ŞUBELERDEN

Devre Mülk alma planlaması yapan müşteriler başvurularını Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinden bizzat yapabilirler.
Yorumlar (0)