Yeni Bir Ev Hayali Kuranlara Gereken Finansman ING Bank Konut Kredisi İle Veriliyor!

Yeni bir ev alma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen vatandaşlara ING Bank tarafından finansman desteği verilmeye devam ediliyor. Konut kredisi faizlerinde artış yapılmasına rağmen Türkiye'de en düşük faizli konut kredisi veren bankalardan birisi olan ING Bank'ın konut kredilerine yoğun talepler devam ediyor.

Yeni Bir Ev Hayali Kuranlara Gereken Finansman ING Bank Konut Kredisi İle Veriliyor!

Türkiye'de her vatandaşın hayali bir gün konforlu bir ev sahibi olmaktır. Türkiye'de son dönemlerde çok sayıda vatandaş bu hayallerini gerçeğe dönüştürmeye başladılar. Kamu bankaları öncülüğünde başlatılan düşük maliyetli konut kredileri ile açılan konut satışları özel bankaların uygun şartlarda sunduğu krediler ile devam ediyor.

ING BANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI YÜZDE KAÇ

Özel bankalar arasında en uygun konut kredisi imkanı sunan bankalar arasında yer alan ING Bank, müşterilerinin yeni bir ev hayalini gerçekleştirmeleri için finansman desteği veriyor. ING Bank konut kredisi kampanyası kapsamında 60 ay vadeli kredilerde müşterilere aylık yüzde 0,99'dan başlayan faizle konut finansmanı sağlanıyor.

MÜŞTERİYE ÖZEL FAİZ

ING Bank'ın konut kredilerine uyguladığı faiz hem kredi tutarı ve vadesi ile hem de müşterilerin ödeme performansı verilerinin değerlendirmesi ile müşteriye özel olarak belirleniyor. 120 ay vadeli konut kredilerinde faiz oranı genel olarak aylık yüzde 1,09 olarak uygulanıyor. Ancak bu oran müşteriden müşteriye değişiklik gösteriyor.

ING Bank'tan 120 ay vadeli 150.000 TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya aylık olarak 2.246 TL kredi taksiti ödüyorlar. Müşterilerin vade sonunda bankaya ödedikleri toplam tutar ise 269.609 TL oluyor.

Emlak365.com