Yeni Konut Almak İsteyenler İçin Kaçmaz Fırsat! Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi Kampanyası!

Yeni bir ev satın alarak hayallerine kavuşmak isteyen vatandaşlara çeşitli konut kredisi kampanyaları ile destek veren QNB Finansbank'ın Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi kampanyası dikkat çekmeye devam ediyor.

Yeni Konut Almak İsteyenler İçin Kaçmaz Fırsat! Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de yeni bir konut almak ve hayallerindeki eve kavuşmak isteyen vatandaşların yardımına bankalar konut kredisi kampanyaları ile koşuyorlar. Bankaların avantajlı fırsatlarını değerlendiren vatandaşlar uygun imkanlarda konut sahibi oluyorlar.

180 AYA KADAR VADE

Konut kredilerindeki çeşitlilik ile dikkat çeken bankalardan olan QNB Finansbank, müşterilere uygun finansal çözümler üretiyor. Bankanın bir süre önce başlatmış olduğu Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi kampanyası kapsamında 180 aya kadar vade seçeneği konut kredisi veriliyor.

PEŞİNATSIZ YÜZDE 100 KONUT KREDİSİ

QNB Finansbank'ın yapmış olduğu son konut kredisi kampanyasında müşteriler satın alacakları evin belirlenen ekspertiz değerinin tamamını kredi olarak kullanabiliyorlar. Bu şekilde müşteriler herhangi bir ekstra finansman kaynağı olmadan konut satın alabiliyorlar.

Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyen banka müşteriler internet üzerinden başvuru yapabildikleri gibi banka şubelerinden de bu işlemi gerçekleştirebiliyorlar.

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI NASIL BELİRLENİYOR?

Müşterilerin başvuru neticesinde satın almak istedikleri evin ekspertiz değeri belirleniyor. Ardından müşterilere uygun olacak vade ve ödeme imkanları ile bir kredi hesaplaması gerçekleştiriliyor. Bu hesaplamada uygulanacak olan faiz net olarak belirleniyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)