banner136

Yeni Konut Sahibi Olmak İsteyenlere Bekledikleri Haber ING Bank'tan Geldi! Yüzde 0,84'ten Başlayan Faizlerle Avantajlı Konut Kredisi

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar bankaların cazip konut kredisi kampanyalarını kullanarak hayallerindeki evlere kavuşuyorlar. En cazip konut kredisi imkanı tanıyan bankalardan olan ING Bank da büyük bir ilgi görüyor. ING Bank konut kredisi şartları nelerdir? Konut kredisini ING Bank'dan alan müşteriler hangi avantajları elde etmektedirler?

Yeni Konut Sahibi Olmak İsteyenlere Bekledikleri Haber ING Bank'tan Geldi! Yüzde 0,84'ten Başlayan Faizlerle Avantajlı Konut Kredisi

Türkiye'de emlak sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler neticesinde yeni bir konut sahibi olmak isteyen vatandaşların sayısı oldukça arttı. Konut almak isteyen vatandaşların en büyük yardımcısı ise konut kredileri oluyor. Uygun konut kredileriyle yatırım yapmakisteyen vatandaşlar bankaların kampanyalarını araştırarak oldukça seçici davranıyorlar.

ING BANK'TAN KONUT KREDİSİ İMKANI!

En uygun konut kredisi kampanyasını araştıran vatandaşlar önceliklerine göre kendileri için cazip kredi fırsatlarını değerlendiriyorlar. Avantajlı imkanlarda konut finansmanı sağlauyan bankaların başında ise ING Bank geliyor. ING Bank'ın konut kredisi kampanyasından yararlanan binlerce vatandaş yeni bir konut satın almaimkanına kavuştular.

YÜZDE 0,84'TEN BAŞLAYAN FAİZLER

ING Bank konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine yüzde 0,84'ten başlayan faizlerle konut kredisi veriyor. Bankanın uygulamış olduğu politikası gereği konut kredisi faizleri kredi miktarına ve vade süresine gere değişkenlik gösterebiliyor. Faizlerde belirleyici olan bir diğer unsur da müşterilerin ödeme alışkanlıları oluyor.

250.000 TL KONUT KREDİSİ İÇİN AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDENİR

Konut kredisi almak için ING Bank'a başvuran müşterilere 120 ay vadeli kredi imkanı veriliyor. 120 ay vadeli 250.000 TL konut kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 0,94 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi kapsamında müşteriler her ay 3.483 TL ödeme yapıyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar (0)