Yeni Konut Satın Almak İsteyenlere Aylık Yüzde 0,87 Faizle Konut Kredisi Halkbank'tan!

Türkiye'de konut satışlarının oldukça yüksek bir seviyede gerçekleşmeye devam etmesi vatandaşların konut kredilerine olan ilgisinin azalmadığını gösterdiği şeklinde yorumlanıyor.

Yeni Konut Satın Almak İsteyenlere Aylık Yüzde 0,87 Faizle Konut Kredisi Halkbank'tan!

Türkiye'de konut satışlarının oldukça yüksek bir seviyede gerçekleşmeye devam etmesi vatandaşların konut kredilerine olan ilgisinin azalmadığını gösterdiği şeklinde yorumlanıyor. Kredi faizlerinin yükselmesine rağmen vatandaşlar konut kredisi kullanarak yeni bir konut sahibi oluyorlar. Halkbank tarafından verilen konut kredisinde faiz oranı yüzde kaç oldu?

Türkiye'de konut satışlarında rekorlar kırılmaya devam ediliyor. Vatandaşlar konut kredileri kullanarak bu finansman desteği ile yeni bir ev sahibi olmayı sürdürüyorlar. Türkiye'nin ekonomik göstergelerinde meydana gelen değişimler sonrasında Merkez Bankası'nın müdahaleleri ile faizler yukarı çıkınca kredi faizleri de bundan etkilendi. Bu nedenle konut kredilerinin faiz oranları yükselmeye başladı.HALKBANK'TAN KONUT FİNANSMANIKredi faizlerinin yükselmesi neticesinde vatandaşlar uygun faizli konut kredisi veren bankaları araştırmaya başladılar. Bu bankalardan birisi de kamu bankası olması sebebiyle Halkbank oldu. Halkbank müşterileri uygun imkanlarda konut finansmanı alabiliyorlar.120 AY VADE YÜZDE 0,87 FAİZHalkbank tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyasında müşterilere 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Bu imkanı kullanmak isteyen müşteriler konut kredisi çektiklerinde Halkbank bu kredilere aylık yüzde 0,87 kredi faizi uyguluyor.Halkbank'tan 120 ay vadeli 200.000 TL konut kredisi kullanan müşteriler vade süresince her ay bankaya 2.691 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise 200.000 TL konut kredisi için Halkbank'a yapılacak toplam ödeme 323.038 TL olacak.Emlak365.com


Yorumlar (0)