Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli 200.000 TL Konut Kredisi Hesaplama Tablosu!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar kamu bankaları tarafından verilen konut kredilerine büyük bir ilgi göstermeye devam ediyorlar.

Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli 200.000 TL Konut Kredisi Hesaplama Tablosu!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar kamu bankaları tarafından verilen konut kredilerine büyük bir ilgi göstermeye devam ediyorlar. Aylık 0,64 faizli konut kredilerinin sona ermesinin ardından yine vatandaşların tercihi kamu bankaları oluyor. Ziraat Bankası konut kredisi aylık faiz oranı yüzde kaç oldu?

Türkiye'de konut satın almak isteyen vatandaşların sayısında kredi faizlerinin yükselmesine rağmen azalma meydana gelmedi. Daha yüksek faizle kredi kullanmayı göze alan vatandaşlar düşlük maliyetli konut kredilerinin sona ermesinin ardından kamu bankalarının konut kredisi şartlarını merak ediyorlar.ZİRAAT BANKASI KONUT KRÊDİSİ ŞARTLARI!Ziraat Bankası tarafından müşterilere verilen konut kredisinde kampanya gereği 180 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Ekspertiz değeri 500.000 TL'nin altında olan konutların ekspertiz değerinin yüzde 90'lık kısmı kadar, ekspertiz değeri 500.000 TL'nin üzerinde olan konutların ekspertiz değerinin yüzde seksenlik kısmı kadar konut kredisi veriliyor.Ziraat Bankası'ndan 180 ay vadeyle konut kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,09 kredi faizi uygulanıyor. Düşük maliyetli konut kredilerinin sona ermesinin ardından bu oran şu anda piyasa şartlarına göre düşük faiz olarak değerlendiriliyor.200.000 TL KONUT KREDİSİ MALİYET TABLOSU!Ziraat Bankası'ndan 180 ay vade seçeneği ile 200.000 TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 2.541 TL kredi taksiti ödüyorlar. Banka tarafından verilen bilgiye göre bu şartlarda kullanılan kredinin müşterilere yıllık maliyeti yüzde 14 oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)